Martina Formanová chtěla s Gottem děti. On se ale bál usadit a ona nemohla otěhotnět

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Martina Formanova
Zdroj: Nextfoto

Martina Formanová vždy měla slabost pro slavné muže, tím se nijak netají. Ještě předtím, než se stala třetí manželkou slavného režiséra Miloše Formana, měla poměrně dlouhý vztah s Karlem Gottem. S tím dokonce chtěla i založit rodinu.

„Karla i Miloše jsem sbalila já a netajím se tím! Není na tom nic špatného, zamilovat se a potom o dotyčného usilovat,“ nechala se kdysi Formanová slyšet pro Blesk.

Karla Gotta potkala, když jí bylo teprve 18 let. Zaujal ji tím, že byl vždy elegantní, upravený, na rozdíl od jejích vrstevníků zkrátka vyspělý. Když si spolu začali, přátelé prý dávali vztahu maximálně pár týdnů.

10 let scházení

„My jsme se stýkali asi 10 let. Ale bylo to období, ve kterém byly mezitím i nějaké jiné vztahy, já jsem se snažila najít si někoho normálního,“ říká. S Karlem byla šťastná, jenomže on se tehdy nechtěl vázat.

Když mu oznámila, že si v Praze pronajala byt a začala mluvit o společném bydlení, Gott se lekl závazků. Dal Martině najevo, že by chtěl ve vztahu zpomalit. A pro ni to bylo velmi těžké unést.

„Byli jsme každý v jiném životním období. Karel měl bouřlivácké, já jsem byla zralá usadit se,“ uvedla pro Blesk.

Chtěla s ním mít děti

Martina chtěla s Gottem založit rodinu. Jenomže nemohla otěhotnět. „Byla to bolest a obrovský stres z toho, že děti nikdy mít nebudu,“ svěřila se v pořadu Face to Face.

Nejen z tohoto důvodu, ale také proto, že jí byl Gott nevěrný, se s ním nakonec rozešla. Později ji to mrzelo a chtěla se k němu vrátit, on už na to ale nikdy nepřistoupil.

S hudebníkem zůstala Formanová v přátelském vztahu. Bavili se spolu po celé dlouhé roky a na to, čím si spolu prošli, vzpomínali jen s úsměvem. Martina se dokonce spřátelila i s Gottovou ženou Ivanou. Když pak hudebník zemřel, loučila se s ním s těžkým srdcem, píše Expres.

Zdroj: YouTube, Blesk, Expres, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články