Martin Zounar ukázal na jevišti nahý zadek. Trenýrky odhodil i Martin Kraus, nakonec skončili v jedné posteli

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
martin zounar
Zdroj: Profimedia

Ještě před pár dny dohlížel Martin Zounar na rekonstrukci Divadla Metro. Teď ho zasvětil společně s několika dalšími herci velmi odvážným představením s názvem Dva nahatý chlapi. V peprné komedii ukázal víc než jen to, že hubnutí se v jeho případě skutečně vyplatilo.


Když hráli Martin Kraus s Martinem Zounarem v komedii před pár lety, fanoušci se zasmáli nad jejich výkony. Tentokrát ale bylo obnovení této divadelní hry ještě lepší. Oba Martinové se totiž ukázali nejen nahoře bez, Zounar dokonce odvážně předvedl fanouškům své nahé pozadí.

To, že se mu podařilo zhubnout ze 120 kilogramů pomalu na 100, z něho dělá sebevědomého herce, kterým sice býval i dříve, je ale vidět, že se na něm projevila změna i po psychické stránce. Kromě dvou nahých hlavních postav si mohli fanoušci užít třeba také Danielu Šinkorovou v sexy spodním prádle.

Oblíbenci z Ordinace

Všichni tři hlavní protagonisté daného představení jsou oblíbeni především díky seriálu Ordinace v růžové zahradě. Protože se znají a jsou dobrými přáteli, rozhodně neměli problém se jeden před druhým svléknout a divákům předvést výkony doprovázené salvami smíchu.

zounar kraus dva nahaty chlapi

Zdroj: David Kundrát/ Czech News Center / CNC / Profimedia

„My na sebe slyšíme. Když cítíte souhru s kolegy, a ještě že s vámi do toho jdou i diváci, je to paráda,“ řekl Zounar. „Chceme tady hrát jen komedie, lidi se potřebují pobavit,“ řekl s tím, že na nic vážného ho v poslední době neužije a mnohem lépe se cítí v roli, u které se fanoušci pořádně zasmějí.

A podle Blesku si na sebe herci vzali poměrně složitý úkol. Každý, kdo se trochu pohybuje okolo divadla, dobře ví, že je složitější fanoušky rozesmát než rozplakat. Zounarovi s Krausem ale stačí sundat kalhoty a hned je o srandu postaráno.

Slipy dolů

Někteří fanoušci si možná mysleli, že pohled na oba herce nahoře bez je maximum. Jenomže hned několikrát se jim během inscenace naskytl pohled i na nahý Zounarův zadek a smíchy se pak málem váleli po zemi. Lepší způsob, jak znovuotevřené Divadlo Metro pokřtít, byste hledali marně.

Kromě Zounara, Krause a Šinkorové se v Metru postupně vystřídají i další osobnosti divadelní scény, mezi které patří například Saša Rašilov, Milan Peroutka nebo Miroslav Etzler, který se po těžkém průběhu nemoci covid vrací v dubnu opět na prkna, která znamenají svět.

Celkově se bude Metro věnovat tedy spíše komediím a fanoušci si mohou být jisti, že ať už se na scéně objeví kdokoli z velikánů, slzy smíchu potečou proudem. Nahatý Zounar s Krausem ale prozatím s jistotou sklidili jeden z největších potlesků své kariéry.

Zdroj: Blesk, Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články