Martin Zounar strávil Vánoce na horách se svou dcerou. Vidět jsme ji mohli v několika seriálech

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Zounar Martin
Zdroj: Profimedia

Populární divadelní i televizní herec Martin Zounar vyrazil se svou rodinkou na hory do Rakouska. Strávil tam dokonce i Štědrý den. Fotografiemi z dovolené se pochlubil na svém Instagramu. Na posledním snímku je se svou roztomilou dcerou.

Martin Zounar se rozhodl užít si vánoční svátky se vším všudy v zasněžené krajině na horách a společně se svými nejbližšími, tedy s dcerou, snoubenkou a její dcerou.

Dovolená na horách

Oblíbený herec si užívá chvilku zaslouženého volna, než se opět vrátí k natáčení populárního seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Se svojí snoubenkou Kateřinou popřáli instagramovým sledujícím krásné svátky. Přání doplnili fotografií z nádherné bílé zasněžené krajiny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Zounar (@martin_zounar_official)

Zounar — postava jako lusk

Na snímku to oběma moc sluší. Na svém vzhledu zapracoval především Zounar. Ten se ke zdravému životnímu stylu snaží motivovat i své sledující.

„Je to neuvěřitelné, jak to letí, už je to skoro rok a já na tom stále makám společně s lékařem,“ uvedl na sociálních sítích. Je to evidentně běh na dlouhou trať, ale jak je na Martinovi vidět, rozhodně to nese ovoce.

Dcera bude herečkou?

Naposledy přidal na Instagram fotografii, jak si užívá zasněžené pláně se svou roztomilou dcerou Claudií a jejich pejskem Limpim.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Zounar (@martin_zounar_official)

Claudie je už velká slečna, nedávno oslavila třinácté narozeniny. Jak to zatím vypadá, docela se „potatila“, a to nejen svým zevnějškem, ale také talentem.

Mladá dívka už má za sebou několik seriálových rolí. Zahrála si například v seriálu Krejzovi či Přístav. Naposledy to bylo v populárním seriálu Slunečná, kde dostala její postava Anežky už pořádný prostor.

Zdroj: Blesk.cz, Frekvence1.cz, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články