Martin Stropnický dělá podle exmanželky jen ostudu. Rozešel se s ní stejným způsobem jako s Veronikou Žilkovou

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
stropnicky martina
Zdroj: Nextfoto

Diplomat a herec Martin Stropnický se rozhodl pro rozvod se svou partnerkou Veronikou Žilkovou, kterou tato informace velmi šokovala. Jeho exmanželka se na to konto rozhodla vzdát jeho příjmení.

Příjmení Stropnický podle jejích slov už dělá pouze ostudu a ona sama s tím nechce mít nic společného. „Ano, je to tak. Změnila jsem si nedávno příjmení,“ řekla pro Blesk scenáristka Lucie, která se vrátila k dívčímu jménu Borovcová. Potvrdila také, že se s ní rozešel stejným způsobem.

Nejdříve dovolená, potom konec vztahu

„Mně to udělal stejně. Dovolená, pak konec. Ale už je to dávno. Mám svůj život, daří se mi fajn a proti paní Žilkové nic nemám. Jen mě napadlo, že takhle by se velvyslanec chovat nemusel. Mně je to už fuk, ale mých dětí se chování jejich otce týká. Ostuda,“ dodala Lucie.

Lucii její partner Stropnický opustil hned dvakrát. Spolu byli dlouhých 24 let. Poprvé se rozvedli, když se zamiloval do herečky Daniely Kolářové. Nechal ji samotnou s pětiletým Matějem, který je dnes už dospělým mužem. Když se herec zamiloval do Kolářové, rozvedl se, stejně jako Daniela.

Spolu ale vydrželi pouze jeden rok, poté se znovu vrátili ke svým bývalým partnerům. Lucie i nadále vzpomíná: „Po rozchodu s paní Kolářovou mi zavolal, že mě zve na svoji premiéru, a dodal: Jen jsem ti chtěl říct, že jsem zase volný…“ Lucie povolila a znovu si ho vzala. Tentokrát to bylo na 15 let.

Stropnického čeká třetí rozvod

Podruhé se s ní rozvedl, když potkal Veroniku Žilkovou. Nechal ji samotnou hned se třemi dětmi. Neomluvil se ani jednou. S Žilkovou byl Stropnický ještě delší dobu – společně strávili 18 let. Mají spolu šestnáctiletou dceru Kordulu.

„K paní Žilkové se vyjadřovat nechci. Nebydlela jsem s nimi. A ji ani neznám osobně. Přeju oběma hodně štěstí. Ale pro štěstí se taky musí něco udělat. Další dítě mého ex – Kordula – bude mít na tátu taky hezký vzpomínky. Ale pokud jedinec nemá svědomí, všechno je marné,“ myslí si Lucie.

K rozpadu jeho dalšího manželství se vyjádřila také bývalá tchyně Borovcová. „Nejdřív mi problesklo hlavou: Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Potom jsem si ale řekla, že je paní Žilková vlastně chudák a prožívá si teď peklo. A moc dobře vím jaké. Vždyť jsem to dvakrát prožívala s dcerou.“

Zdroj: Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články