Martin Písařík si sype popel na hlavu za nevěry. Prý by si zpětně nafackoval

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Martin Pisarik
Zdroj: Nextfoto

Martin Písařík má doma velmi tolerantní ženu, což si po několika milostných aférkách konečně uvědomil. Herci se prostě zapalují lýtka a projevuje se to tak, že jej pak média načapou s ženou, která ale není jeho partnerka Míša. Nyní si herec sype popel na hlavu a uvádí, že si vše již uvědomil a polepšil se.

Nevěra ve vztahu dokáže nadělat pořádnou paseku. A co teprve nevěra, když doma sedí žena v šestinedělí s malým miminkem, zatímco partner si užívá v baru.

Písaříkovy nevěry

Píše se rok 2014 a Martinu Písaříkovi se narodil syn Patrik. A zatímco se jeho partnerka Míša starala o novorozené dítě, herec šel zapít jeho narození. Během oslav to trochu přehnal s alkoholem a učarovala ho barmanka. S ní jej poté načapali novináři při divoké líbačce.

Pokud však herec doufal, že vše ostatní zůstalo jen mezi nimi, velmi se mýlil. Ale zcela upřímně, může si za to sám. S barmankou se totiž přesunuli na lavičku do parku, kde pokračovali. A dle zveřejněného videa si Martin Pisařík užíval intimní doteky a nijak mu nevadilo, že kolem chodili lidé. Což se mu stalo osudným a video z jeho lavičkového románku se objevilo na internetu.

Ještě před tímto osudným večerem se chlubil deníku Blesk, že je své partnerce oporou. „Spíš se snažím být oporou té holce, aby to tam fungovalo, když ona musí být pořád u dítěte,“ tvrdil tehdy.

Nejspíše však má trochu jiné představy o opoře. Jeho partnerka si v šestinedělí musela vytrpět fotky a videa, která zaplnila všechna média. Partnerka mu ovšem odpustila, a dokonce se jim narodil druhý syn Marek.

Nastal ale rok 2020 a nepoučitelný herec byl opět přistižen s neznámou ženou. V té chvíli už každému muselo být jasné, že herec má doma světici.

Sype si popel na hlavu

Nyní šel herec dle svých slov do sebe a pochopil, že co udělal partnerce, nebylo dobré. Pro Expres řekl: „Změnil bych občas své dementní chování. Některé ty viditelné věci. To, co mám asi podobného s panem seladonem z muzikálu. Ale z těch věcí se člověk poučuje. Naopak je důležité ty věci přijmout, co se staly, já jsem se třeba poučil. Beru to jako součást svého života, protože vlastní osobnost člověk nezmění.“

Na dubnové představení muzikálu Láska je láska jej doprovodila jeho partnerka a Míša a vypadalo to, že už je u nich doma vše v pořádku. Herec však toto zdání vyvrátil, je prý stále co odčiňovat.

„To si jenom myslíte, že jsou eskapády zapomenuty. Je to ženská, já to sice zapomněl, ale tam se to prostě nezapomene. Takže tam je to napořád. Ale obrovsky si jí vážím, jak je to silná žena, že ví, že jsem janek, není to z žádné zlosti,“ uvedl na dotaz, jak to u nich doma teď je.

Také uvedl, že má tolik práce, že nemá ani čas se ohlížet po jiných sukních. Už kvůli jeho tolerantní partnerce nelze než doufat, že to tentokrát herec myslí vážně.

Zdroje: Aha!, Blesk, Expres

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články