Martin Maxa žije po ztroskotaném vztahu sám se svým kocourem. Promluvil i o depresích

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Martin Maxa
Zdroj: Czech News Center / Rusinova Maria / CNC / Profimedia

Martin Maxa od kauzy v roce 2018, která ho stála vztah s matkou jeho dvou dětí, žije sám s kocourem. Aktuálně mluví o své nejspíše poslední desce a prozradil také, co mu pomáhá na deprese.

Zpěvák si prožil své, když v roce 2018 obletěla Českem zpráva, že na svém vystoupení v Moravské Třebové napadl dva hosty.

Ke svému vzhledu si vypomohl

Mediální kauza byla natolik náročná, že ji nezvládla partnerka Sylva, se kterou má zpěvák dvě děti, a vztah ukončila.

„Neustála to. Byl to strašně těžký rok, kvůli kterému jsem přišel o práci, děti se dočkaly šikany, ona podle lidí z našeho malého města měla parohy. Prostě to nezvládla a vztah ukončila,“ svěřil se tehdy zpěvák.

Od té doby se mu nepodařilo najít žádnou vážnou známost. Serveru Expres však prozradil, jak by taková žena měla vypadat.

„Hlavně bych si s ní měl rozumět. Myslím si, že to je velmi důležitá věc. Asi by měla být dostatečně vzdělaná. Doufám, že to nezní nějak neskromně, ale já se považuji za vzdělaného člověka, takže si rád s někým popovídám,“ odpověděl.

Ačkoliv je Martinovi již přes šedesát let, při pohledu na něj byste to neřekli. Přiznal však, že za tím nejsou jen geny a životní styl, ale také kosmetické úpravy.

„Ano, mám úpravy. Nechal jsem si udělat víčka, což skoro každý v mém věku. No a před čtyřmi roky jsem podstoupil facelift, což mi trošku jako zvedlo sebevědomí, protože mi padal obličej,“ svěřil se pro Extra.

Na novou ženu nemá moc času

„Točím svoji asi už poslední desku, protože už se cítím trošku vypsaný. Maluju obrazy, a protože se věnuji hyperrealismu, tak ty obrazy skutečně tvořím pár měsíců. Do toho se věnuji trošku přízemnějším věcem, jako jsou například děti, protože je musím zpovzdálí kontrolovat,“ prozradil, co aktuálně dělá.

A právě děti mu dělají radost. Nejstarší syn pracuje v Německu, další syn se věnuje filmařině a nejmladší dcera studuje na gymnáziu s velmi dobrým prospěchem.

Děti a práce mu také pomáhají ve zvládání depresí, které má již řadu let diagnostikované.

„Snažím se neobtěžovat těmi svými depkami nikoho. Myslím, že to na mě nikdy nikdo nepozná, jakým způsobem ta duše trpí,“ svěřil se v rozhovoru pro iDNES s tím, že namísto antidepresiv trýzní své tělo v tělocvičně a využívá tak síly endorfinů.

Zdroje: iDNESExtra, Expres, Kafe

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články