Martin Hofmann ukázal snímek z natáčení. Jeho vzhled vás možná vyděsí

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
martin hofmann
Zdroj: Nextfoto

Martin Hofmann patří mezi oblíbené české herce, které můžete vidět také na divadelních prknech. Hofmann vyniká svým smyslem pro humor, který ukazuje i fanouškům na internetu.

Aktuálně je Hofmann v Polsku, kde probíhá natáčení. Neprozradil ale, jestli se to týká filmu nebo seriálu. K příspěvku připojil fotografii, na které vypadá jako monstrum. Maskéři se na herci hodně vyřádili, přestože ten doufal v seriózní roli.

O jakou roli se jedná?

„Jsem si říkal, že bych v tom Polsku mohl dostat nějakou charakterní roli. Tak přemýšlím, zdali se to povedlo… Tak určitě…“ připsal ke snímku na instagramu, na kterém se dívá do země a dumá.

V komentářích se pak můžete dočíst tipy, kterou roli dostal tentokrát. Například, jestli se nejedná o pokračování Angeliky, protože je herec oblečený do tmavého oblečení a na obličeji má viditelné vystupující „žíly“. Jeho pohled hovoří za vše. Do role se totiž umí vžít naprosto dokonale.

Martina Hofmanna můžete vidět v mnoha úspěšných českých snímcích. Jako poslední natočil film Známí Neznámí, ke kterému dokonce nazpíval písničku a natočil videoklip. Jeho hlas zní opravdu fantasticky a ve spojení se slovenskou zpěvačkou Tinou se jedná o povedený kousek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Hofmann (@mhofmann.cz)

Hofmanna se válka na Ukrajině hodně dotýká

Herec se většinou nesvěřuje se svým soukromím. Podle všeho má ruskou manželku, kvůli které na instagramu často upozorňuje na pomoc nejen Ukrajině, ale i ruským obyvatelům, kteří nemají s Putinem pranic společného.

Hofmann tuto válku prožívá právě o to více, že má doma ženu, syna i nevlastní dcery s ruskými kořeny. Jednu z nich můžete znát jako Annabelle, která se snažila prosadit v mezinárodní pěvecké soutěži, napsala Sedmička.

Ještě před válkou byla pyšná na to, že je původem z Ruska, teď však nabádá lidi k tomu, aby pomohli nejen Ukrajině, ale také Rusku. Sdílí tedy podobný názor jako Hofmann. Ten se nyní musí soustředit na svou novou roli, ve které ho snad brzy uvidíme.

Zdroj: Instagram, Sedmička

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články