Martin Dejdar se proměnil v Bohdalku. Rozdíl byste hledali marně

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
martin dejdar
Zdroj: Profimedia

Mnoho českých celebrit je známo tím, že si ze sebe umí udělat legraci a pro pobavení fanoušků jsou schopni zajít daleko. Patří k nim celá řada velikánů, mezi kterými je například i Jiřina Bohdalová. I ta je zapojena do legračního příspěvku, se kterým se podělil na Instagramu Martin Dejdar.

Bohdalová už v minulosti předvedla, že si ráda zahraje nějakou tu komediální roli, nebo že si ze sebe umí udělat srandu i ve svém věku 90 let. Jedním z jejích hereckých kolegů je i Martin Dejdar, který využil v nedávném příspěvku na sociální síti právě její jméno.

Prohlásil totiž, že se změnil na Bohdalku. A ukázal fotografii, na které si vůbec není podobný. Celou řadu fanoušků jako obvykle pobavil a není se tak čemu divit, že má na Instagramu už 111 tisíc sledujících a další přibývají. Co na jeho přeměnu říkáte vy?

Podobu nepopřete

„Fany a Fanouš. Přeměna Dejdara na Bohdalku,“ zasmál se Martin u fotografie. Na ní drží v ruce obrázek, na kterém je Jiřina Bohdalová s baretem a na tom se pyšní spona ve tvaru bílého psa. Jedná se o vzpomínku z dramatu Fany, kde si zahrála Bohdalová stejnojmennou postavu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Dejdar (@martin.dejdar)

Dejdar přitom vypadá téměř identicky s osobou na obrázku, dokonce má stejný baret a i výrazem se pokusil Jiřinu napodobit, kazí mu to možná trochu jenom jemné strniště na bradě. Podle všeho se měl objevit v jednom ze silvestrovských pořadů, nakonec ho ale vystřihli.

A tak se alespoň se zpožděním podělil s fanoušky o legendární přeměnu, kterou prošel. V minulosti se již několikrát ukázalo, že je Dejdar mistr masek a převleků, i tak ale jeho dokonalé přeměny neustále fanoušky udivují. A ani tato nezůstala dlouho bez komentáře.

Fanoušci o zážitek nepřijdou

Podle super.cz uvedla Česká televize, že silvestrovské scénky, které byly vystřiženy z programu, budou k dispozici a fanoušci o ně rozhodně nepřijdou. Jenomže zatím není jasné, kdy a v jaké podobě se Dejdar a další vystřižení herci, mezi které patří například Bolek Polívka nebo Ondřej Ruml, objeví.

„Je to skvělé, Martine. Už se těším, až to proběhne,“ napsala jedna ze sledujících pod fotografii na Instagramu. Podobného názoru je nejspíš celá řada fanoušků a netrpělivě tak čekají, až se o vysílání vystřižených scén dozví nějakou informaci. Prozatím se mohou bavit alespoň nad snímky.

Sám herec se na svých sociálních sítích k celé situaci nechal slyšet: „Jo jo, tak mě vystřihli ze Silvestra pro Jiřinu Bohdalovou. Inu, to je život. Na druhou stranu, dostat se do odpaďáku s Bolkem Polívkou a dalšími legendami není zase tak špatné.“

Zdroj: Instagram, super.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články