Martin Dejdar se převtělil do Forresta Gumpa. Takhle oblíbeného herce asi neznáte

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
martin dejdar
Zdroj: Profimedia

Oblíbený český herec a bavič Martin Dejdar se skrze své sociální sítě snaží i v této situaci bavit fanoušky. Nedávno využil moderních technologií a převtělil se do jedné z nejznámějších filmových postav.

Už více než rok se nemůže Martin Dejdar naplno věnovat své profesi, která mu jde nejlépe. Autorské divadlo Studio Ypsilon, kde působí od konce osmdesátých let, je už nějaký ten pátek zavřené.

Stále sice probíhá natáčení seriálu Specialisté, kde hraje jednu z hlavních postav majora Josefa Strouhala, ale i tak se rozhodl, že si ve volném čase rozšíří obzory.

Vlastní podnikání

V této podnikatelsky nepřiznivé době si v létě otevřel na Náplavce DayDeeˈs Bar, kde se za barem objevovali členové jeho rodiny.

„Ono to není úplně tak, že bar jsem otevřel já, ale nese moje jméno, tedy přezdívku a jsem tedy spíše tváří podniku. Nejsem majitel ani hospodský. Zařizovali a vymýšleli jsme to s rodinou,“ uvedl krátce po otevření.

„Na smíchovské náplavce jsme se byli podívat poprvé na začátku května, vymýšleli, jak to bude vypadat zevnitř i zvenku a zkušební provoz jede od července. Myslím si, že je to takový malý zázrak, zvlášť v téhle době,“ doplnil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Dejdar (@martin.dejdar)

Sociální sítě mu nejsou cizí

Kromě toho se od loňského jara naplno vrhnul i do virtuálního světa a v šestapadesáti letech se z něj mimo jiné stal také youtuber.

Velmi aktivní je také na svém instagramovém účtu, kam pravidelně přidává příspěvky, které nejenže dají nahlédnout do jeho soukromí, ale také se jimi snaží bavit své fanoušky.

Naposledy využil dnešních digitálních vymožeností a pomocí aplikace svůj obličej zaměnil za obličej Toma Hankse v jedné z jeho nejslavnějších rolí.

Převtělil se totiž do Forresta Gumpa sedícího na lavičce s bonboniérou na klíně. Vtipné na tom je, že někteří z jeho sledujících dokonce ani nezaznamenali žádnou změnu. Posuďte sami.

Zdroj: Instagram Martina Dejdara

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články