Martin Dejdar oslavil svátky se svými dětmi. Pohledný syn Matěj také přemýšlí o herecké kariéře

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Dejdar Martin
Zdroj: Profimedia

Herec Martin Dejdar je velký podnikavec. Kromě herectví se věnuje tvorbě kosmetiky a v nedávné době si na pražské náplavce otevřel bar. O Vánocích si však užil alespoň trochu klidu, a to v kruhu rodinném. Tedy s manželkou a oběma dětmi, Matějem a Sárou.

Herec a dabér Martin Dejdar se na letošní vánoční svátky s rodinou pořádně nachystal. Vyplývá to z fotografií, které herec přidal na svůj Instagram.

Celá rodina pospolu

Nechybí bohatě zdobený stromek a slavnostně prostřená tabule. Místo betlému měla rodina Dejdarů postavenou dokonce celou malou vánoční vesničku.

Největší radost měl ale herec z toho, že svátky prožil s celou svojí rodinou, tedy s manželkou Danielou, synem Matějem a dcerou Sárou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Dejdar (@martin.dejdar)

Florida už se nekoná

Rodina se teď zdržuje většinou v České republice. Ne vždy ale tomu tak bylo. Obvykle se totiž zdržovali několik měsíců v roce na slunné Floridě.

To bylo především kvůli Matějovi, který se v USA zkoušel prosadit jako hokejista. To už je ale bohužel minulostí. „Matěj se tu učí žít bez hokeje, protože musel ze zdravotních důvodů skončit,“ vysvětlil deníku Super.cz oblíbený herec.

Jeho syn měl totiž problémy se zády, nakonec se zjistilo, že má dva zlomené obratle. S kariérou profesionálního sportovce je tak bohužel už nadobro konec.

Bude syn konkurencí?

Mladík nyní přemýšlí, co dál. Jeho podoba s otcem mu už vynesla několik filmových rolí. Jak on sám přiznává, práce u filmu by jej velmi zajímala.

„Pokud nebudu moct naplno hrát, tak se pokusím prorazit v herectví. Už jsem párkrát hrál i s tátou a baví mě to, “ svěřil se kdysi deníku Blesk.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram, Super.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články