Marta Kubišová už se cítí mnohem lépe. Díky antibiotikům a zázračné potravině, z níž si dělala pomazánky

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
marta kubisova
Zdroj: Profimedia

Marta Kubišová po několika dlouhých týdnech konečně vyšla ven z bytu. Trápil ji zánět dýchacích cest, navíc se přes vánoční svátky nemohla sejít ani se svou dcerou.

Covidová pandemie jí také mnoho nepřidala. Marta se bála, že se nakazí, a proto raději trávila čas v izolaci ve svém bytě. Vypadá to ale, že svůj strach překonala, navíc kromě antibiotik spoléhala na další lék, tentokrát domácí. A tím bylo obyčejné droždí!

Chytit covid by pro zpěvačku mělo fatální následky

Strach společně s vážnou nemocí zpěvačku izoloval od okolního světa. „Byly to krušné chvíle. Trpím CHOPN, tedy chronickou obstrukční plicní nemocí, a chytit covid by pro mě mohlo být fatální. Přestože jsem už třikrát očkovaná, bála jsem se stýkat i s dcerou. Odmítá se nechat očkovat,“ posteskla si před Vánoci pro deník Aha!

„Jsem v té nejrizikovější skupině a zánět dýchacích cest mě ještě více oslabil.“ Lékaři už jí dovolili jít ven, ale ona raději stojí u okna a kouká na okolí z izolace. Vymlouvala se na velkou zimu, na kterou už není zvyklá. „Venku je na mě velká zima, a tak nechci riskovat,“ řekla Kubišová.

Pochlubila se krásnou šálou, kterou dostala k Vánocům. Nikam nechodí, nákupy si nechává vozit:Já jsem i teď velice obezřetná, a když nemusím, tak raději nikam nejdu.“

Kubišová se nemůže dočkat, až bude svět zase normální

Marta se těší na dobu, kdy zase bude všechno normální a budeme se moci volně pohybovat. Z těžké nemoci ji dostaly pomazánky, které si doma vyráběla. Spolehla se na léčivé vlastnosti droždí, které v kombinaci s antibiotiky výrazně zabralo, a Marta vypadá velmi dobře.

Díky droždí se dokonce zbavila problému s vypadáváním vlasů. „Pomazánky mají spoustu vitaminu B, a ten je naprosto proti všemu. A také je v droždí vitamin D, který je zase proti covidu.“ Podle zpěvačky se jedná o zázrak, který můžete vetřít i do vlasů. Marta doplnila i další benefity droždí.

„A dobré je to i na obličej. Když si na něj droždí, samozřejmě, že ne na cibulce, dáte, máte tu nejskvělejší masku a hned viditelně omládnete. Taková pomazánka je velice chutná a také se po ní hubne, neboť droždí zrychluje metabolismus,“ pěje ódy zpěvačka, která si užívá nově nabité zdraví.

„Víte, jsem ráda, že si lidé začínají zvykat na fakt, že jsem oznámila konec kariéry. Tak na tom skutečně nic měnit už nechci!“ odpovídá zpěvačka na dotaz, jestli se náhodou nechce vrátit na pódia, když už je znovu zdravá.

Zdroj: Aha!

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články