Marta Kubišová měla obavy, zda zvládne svou talk show. Lidé se nakonec výborně bavili

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Kubisova Marta
Zdroj: Nextfoto

Zpěvačka Marta Kubišová nedávno prožila nepříliš veselé období. V létě totiž prodělala perforaci střev, následkem čehož se cítila velmi slabá. Měla dokonce obavy o své naplánované závazky. Noc s legendou, která proběhla ve čtvrtek, ale dopadla výborně a diváci se přímo královsky bavili.

Marta Kubišová oslaví za několik málo týdnů krásné 80. narozeniny. Ve svém věku už má na zdravotní potíže tak trochu nárok.

Nedávno absolvovala náročnou operaci

V létě ji ovšem postihla závažná perforace střev a dlouhá rekonvalescence jí na náladě příliš nepřidala. Život jí komplikovala i tekutá strava, kterou musela konzumovat.

„Už abych mohla zase normálně jíst, navíc nemůžeme sehnat jeden prášek, který potřebuji,“ svěřila se pěvecká legenda v úterý společenskému web ŽivotvČesku.

Bála se, zda zvládne vystupovat

Není divu, že ji vidina následného pracovního programu tak trochu dělala vrásky. Zvláště pak její talk show Noc s legendou, která se konala ve čtvrtek v pražské Lucerně.

„Obavy trochu mám, ale musím to risknout. Mám čas do čtvrtka. Další besedy jsou naštěstí až v říjnu a narozeninový koncert v listopadu,“ sdělila webu.

Diváci se neustále smáli

Nakonec byly její obavy úplně zbytečné. Program se povedl a diváci si ho velmi užili. Herečka je bavila veselými historkami a svým bezprostředním vyjadřováním.

„Jsem ještě z narkózy zblblá, těžko si vzpomínám,“ odrovnala hned na začátku podle webu iDNES své fanoušky. Reagovala tak na situaci, kdy si na něco nemohla vzpomenout.

Přidala také například i veselou historku o tom, jak si v roce 1967 šla pro svého prvního zlatého Slavíka. Šaty, které jí připravili, se jí ani trochu nelíbily. „Říkala jsem si, to teda budu dobrá maškara. Růžové saténové šaty a na kolenou velká mašle,“ popsala.

Zdroj: ŽivotvČesku, iDNES

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články