Marta Kubišová je po operaci, fanouškům děkuje za péči. Na jejich zprávy nestíhá odpovídat

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
marta kubisova
Zdroj: Profimedia

Marta Kubišová své fanoušky minulý týden pořádně vyděsila. Devětasedmdesátiletá zpěvačka skončila v Nemocnici na Homolce a dlouhé dny nikdo nevěděl, co se s ní vlastně stalo. Nakonec vyšlo najevo, že musela umělkyně na operaci střev. Nyní už je ale naštěstí doma.

V jejím věku není žádná operace legrace. Nejednalo se o příliš snadný zákrok, Marta je ale silná osobnost, která je už dnes v domácí péči. Nemoc, které se přezdívá také prezidentská nemoc, ji přitom nepostihla poprvé. I díky tomu ale hned věděla, jak má jednat.

Objevila se u ní už kdysi. Tehdy byly příznaky velmi podobné, Marta ale byla o něco mladší a vitálnější. I tak přiznává, že si pamatuje na svůj tehdejší strach. Tentokrát, jelikož věděla, co se děje, se nebála tolik. Vzhledem ke svému věku ale jisté obavy samozřejmě měla.

Musela ihned na operaci

„Měla jsem stejné bolesti jako tehdy, takže jsem okamžitě věděla, co se děje. Hned jsem zavolala svému lékaři. A už to šlo všechno dost rychle,“ svěřila se Kubišová deníku Blesk. Dodala, že musela okamžitě na operaci, takže bylo štěstí, že si rychle zavolala pomoc.

„Tentokrát se to krásně hojí, dokonce mi nemuseli doktoři udělat ani umělý vývod. Za to jsem opravdu moc ráda,“ objasnila zpěvačka, pro kterou bylo její první setkání s nemocí prý daleko horší. Není se ale čemu divit, že se o ni fanoušci báli, když tak dlouho netušili, co se s ní děje.

Ačkoli se problém jevil jako závažný, dnes už je Marta v pořádku, nehrozí jí žádné akutní nebezpečí a odpočívá po operaci, aby opět nabrala síly na komunikaci s fanoušky. Prozatím se sice cítí ještě slabě a ví, že potřebuje především klid, i tak ale věří, že bude brzy v pořádku.

Poděkovala za starost

Kubišová i v takto těžkých situacích myslí na fanoušky. Je jí na jednu stranu líto, že je vyděsila, na tu druhou ale vnímá, jak si jí lidé váží. A i díky tomu má tendenci uzdravit se co nejrychleji, aby je mohla potěšit pozitivními informacemi.

Fanoušci Martu zaplavily dotazy a ona nestíhá odpovídat. „Mám čtyři stovky nepřečtených zpráv. Všem za ně děkuji, ale jsem ještě slabá, abych na všechny stihla odpovědět. Tak alespoň přes vás všem děkuji za starost!“ řekla Blesku.

Zpěvačka doufá, že jí lidé odpustí, když jim neodepíše. Pokouší se věnovat se fanouškům, jak to jenom jde, jak ale sama uznala, musí teď myslet především na sebe. Předpokládá tak, že její vzkaz přes média lidé pochopí a ona bude možná brzy schopná jim odepsat sama.

Zdroj: Extra, Blesk, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články