Marta Jandová ukázala vrásčitou tvář. Svým strašidelným zjevem vyděsila nejednoho člověka

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
marta jandova
Zdroj: Profimedia

O tom, že je Marta Jandová krásná žena, nikdo nepochybuje. Skvěle vypadá a umí se prezentovat jako rocková zpěvačka, ale i kráska v šatech. Díky tomu si může dovolit reprezentovat Českou republiku na velkých akcích a zároveň se svou německou kapelou objíždět svět.

Jenomže stejně jako se Marta umí zatvářit velmi sympaticky, dokonale se obléknout a získat si fanoušky na svou stranu, ví také, jak si ze sebe pořádně udělat legraci, co si vzít na sebe a jak se zašklebit, aby vypadala jako pořádné strašilo. To předvedla i na sociálních sítích.

Na svém Instagramu zveřejnila fotku, na které jí to tedy zrovna nelichotí. Do popisku připsala jen stručně, že Praha je plná strašidel a fanoušky vyděsila snímkem, na kterém by ji polovina z nich na první pohled nepoznala. Legrační převlek mnoha sledujícím dokonce nahnal strach.

Rozcuch, vrásky a pohled zabijáka

Na fotografii, kterou Marta zveřejnila pro větší efekt v černobílém, má na hlavě šátek, zpod kterého vyčuhují rozcuchané vlasy. Obličej vylepšila make-upem a přidala si celou řadu vrásek a dokonce velkou pihu k nosu. A aby byla fotografie úplně dokonalá, zatvářila se jako zabiják, který pronásleduje svou oběť.

Většina fanoušků je zvyklá na její pohledné fotky z akcí i soukromí, a tak nejprve netušila, co se stalo. Část z nich si zřejmě položila otázku, koho to Marta na svém Instagramu ukazuje, zbytek se podivil jejímu novému módnímu stylu. Nakonec ale legraci všichni pochopili.

Na první pohled k nepoznání

To, že Jandovou většina lidí hned nepoznala, dokazují i komentáře, ve kterých se lidé usmívají a přiznávají, že si nejprve mysleli, že zabloudili na špatný Instagram. „Chvilku jsem měla nahnáno, než jsem vás poznala,“ směje se jedna ze sledujících.

Další souhlasně dodává: „No, vy byste nejspíš vylekala i pošťačku s důchodem.“ A jiný fanoušek zase připisuje: „Bojím, bojím, bojím.“ Je vidět, že stejně jako Marta i její sledující mají smysl pro humor. Celá řada z nich totiž vtípky na její kostým nešetří.

„Tedy, Marto, dnes vám to sluší,“ usmívá se jeden ze sledujících. Další zase píše: „Vy jste krásná v jakémkoli věku i oblečení.“ Nakonec jsou tu lidé, kteří oceňují Martu jako osobu, která si umí dokonale pohrát s make-upem a udělat ze sebe úplně jiného člověka.

Přesto to ale vypadá, že by fanoušci ocenili, kdyby se příště Marta ukázala ve své přirozené podobě a raději se na ně usmála jako krásná rockerka, která okouzluje svým šarmem davy. Není ale pochyb, že na takovou fotku nebudou muset čekat dlouho, Marta je na Instagramu aktivní poměrně pravidelně.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články