Marta Jandová se přiznala k činům, které většinou každý tají. Ani ostatní porotci ale nejsou svatí

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
marta jandova manzel
Zdroj: Profimedia

Mariana Prachařová vyzpovídala porotce soutěže Česko Slovensko má talent. Dostali zajímavé otázky, na které Mariana dostala ještě zajímavější odpovědi.

Marta Jandová se přiznala, že jako malá i jako velká čůrala do bazénu, a také že používala cizí kartáček. Kdo další se k podobným činům přiznal? Mariana Prachařová je nejen zpěvačka, ale věnuje se také influencerství. Je to sestra Jakuba Prachaře, který byl rovněž mezi vyzpovídanými.

Mariana začala svůj výslech zostra

Mariana položila první otázku, která zněla, jestli si někdo z nich někdy čistil zuby cizím kartáčkem. Jediná, kdo odpověděl kladně, byla v tomto případě zpěvačka Marta Jandová. „Od manžela. Jestli jazyk nebo kartáček, to už je jedno,“ vysvětlila Marta.

Jakub Prachař se začal smát a doplnil: „Ale jazykem mezizubní prostor nevyšťouráš.“ Přiznání asi překvapilo Jaro Slávika, který se jen chytal za hlavu, ale Marta ještě dodala, že mezizubní kartáček si nepůjčuje.

Kromě toho se Mariana zeptala, jestli někdy někdo čůral do bazénu. Přiznali se všichni, kromě hlavního „kata“ Jara. Diana to vysvětlila tak, že byla v té době malá, ale opět se dostala na scénu Marta, která řekla, že toto dělala, i když už byla velká. Přidal se k ní také Prachař.

Jaro Slávik pak vysvětlil, proč se mu podobná situace nikdy nestala. Není to tím, že by respektoval pravidla, která většina malých dětí vůbec nedodržuje. Jaro má ale problémy s vodou, má k ní negativní vztah a vůbec do ní nechodí. „Já mám s vodou problém. Topil jsem se, proto do ní nechodím,“ uvedl na pravou míru.

Jakub Prachař předvedl svůj typický humor

Další otázka zněla, jestli někdy darovali někomu jinému dárek, který sami dostali. Tentokrát to byl Jakub, který přiznal, že si všechno nechává. Zúčastněné ženy na tuto odpověď měly jiný názor. Mariana ale uvedla, že Jakubovi asi věří, protože od něj dostává pěkné dárky.

Jakub pak se smíchem řekl: „Sice mi pak nezbyde na daně, ale lidi jsou šťastný.“ Marta i Diana se přiznaly, že dárky, které nejsou vhodné nebo je nestihnou využít, posílají dál. Marta to bere jako recyklaci výrobků.

„Nejlepší kamarádce bych to určitě neudělala, ale když jsem třeba byla pozvaná někam na narozeniny, kde jsem ty lidi pořádně neznala, a viděla jsem, že mám doma ještě nějaký zabalený parfém nebo kosmetiku, kterou jsem v životě neotevřela…,“ svěřila se.

I z tohoto jejího výroku si Jakub udělal legraci: „Je výborný, jak ze svého nedostatku uděláte přednost.“ Rozhovor můžete najít ve video podobě na stránkách ženy.iprima.cz. Jakubovy vtípky ale budete moci sledovat už jen krátkou chvíli. Velké finále soutěže proběhne v sobotu 11. prosince.

Zdroj: ženy.iprima.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články