Marta Dancingerová vychovává s partnerem tři děti. Jsou spolu šťastní, na svatbu ale zatím nedošlo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Marta Dancingerova
Zdroj: Nextfoto

Marta Dancingerová si zahrála roli boxerky Eriky v Ordinaci v růžové zahradě, nyní exceluje v seriálu Zlatá labuť. V soukromí herečka žije s o 14 let starším partnerem a vychovává tři děti. Proč se s Markem Pospíchalem ještě nevzali?

S kolegou z branže má herečka šestiletého syna Antonína. Kromě toho se ale také společně starají o dva chlapce z Markova předchozího vztahu, popisuje server Šíp.

Sama herečka přiznává, že má za sebou pár neúspěšných vztahů. „Je pár rozchodů, na které nejsem pyšná a dodnes se za ně stydím. Myslím, že bych si měla udělat kolečko a pár klukům se omluvit,“ říká s tím, že s partnery při rozchodu většinou nejednala příliš na rovinu.

Díky synovi je prý lepší herečkou

Rodina pro Dancingerovou znamená opravdu hodně. Cítí se jako velmi šťastná máma a tvrdí, že výchova nejmladšího syna z ní dělá lepší herečku.

„Ráda čtu pohádky. Navíc jsem si říkala, že jsem se na čtení večerních pohádek jako herečka strašně moc naučila,“ řekla loni v prosinci pro Super.

marek pospichal

Zdroj: Nextfoto

Marta má také na kontě knihu s názvem Nikolas a tajemství Snozemě.

„Dřív jsem jezdila do školy vlakem, a to ještě nebyly smartfouny, takže se tam po dobu jízdy nedalo moc co dělat. A tak jsem si vymyslela mimo jiných i tenhle příběh, který jsem po letech ještě dopilovala,“ vysvětlila pro Aha!

Svatba se zatím odkládá

I když je se svým partnerem už několik let šťastná a děti jim dělají radost, stále nejsou svoji.

„Nemáme toho s Markem vůbec málo. Jsme rodiče, partner má k tomu ještě děti z minulého manželství, stavíme dům, do toho covid,“ vysvětlovala minulý rok herečka.

Zdá se, že toho tak jednoduše bylo tolik, že prozatím na svatbu nebyl čas. Zda o ní s parnerem alespoň mluvili, to Dancingerová neprozradila.

Zdroj: Šíp, Super, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články