Marta Dancingerová je prý chaotik a raději nic neplánuje. Po Kukačkách se objeví i ve Zlaté labuti

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
marta dancingerova
Zdroj: Nextfoto

Marta Dancingerová má na svém kontě několik seriálových rolí, nejvíce se ale zapsala fanouškům do povědomí jako Tereza Býčková, maminka jednoho ze dvou vyměněných chlapců v seriálu Kukačky. Sama přitom vychovává chlapce, který je v podobném věku jako seriáloví kluci.

Díky tomu, že je Marta sama maminkou, dokázala se vcítit do své role naplno. Představa, že by se jí něco podobného jako v seriálu stalo i ve skutečnosti, ji ale nijak netrápí. Že by ji mohl potkat stejný osud jako její postavu, ji prý ani nenapadlo.

„Spíš jsem využila té zkušenosti být rodič. To, že vím, co znamená rodičovská láska, mi spíš v hraní pomáhalo, než abych se týrala představou, jaké by to bylo, kdyby se to stalo mně,“ svěřila se serveru Super.

Nikdy nic neplánuje

Poslední tři roky se kvůli natáčení v různých seriálech Marta nezastavila. Doufá proto, že letos si konečně trochu odpočine. Přiznává ale, že neví, co může od následujících měsíců čekat. Není totiž právě plánovací typ. Příležitosti tak bere, jak se naskytnou.

„Mám ráda spontánní rozhodování i nečekané události. Povahou jsem chaotik a nedělá mi dobře mít všechny věci rozplánované,“ svěřila se v rozhovoru pro iDNES. Dodala, že prozatím není schopná prozradit ani plány ohledně dalšího dítěte.

Šestiletý Antonín pro ni znamená všechno. Zda by chtěla další miminko, zatím neví, spíše se ale přiklání k tomu, že zůstane u jednoho.

„Život, jaký mám teď, mě baví. Uspokojuje mě práce, která ke mně přichází a je hezká. Když se podívám do své ideální budoucnosti, spíš než další dítě tam vidím věci, které souvisejí s divadlem, nebo ještě studium nějakého dalšího oboru,“ říká.

Lidé na ulici mě poznávají po hlase

Marta si už dříve zahrála například v Ordinaci v růžové zahradě. Uznává ale, že na ulici ji nikdy nepoznávalo tolik lidí jako nyní. „Určitě jsem se setkala s někým, kdo mě poznal ze seriálu Kukačky. Hodně to bylo podle hlasu, což mě vždycky hrozně překvapilo,“ říká v rozhovoru.

V současné době se diváci mohou těšit na seriál Zlatá labuť, ve kterém se Marta Dancingerová objeví v jedné z hlavních rolí. Herečka se stane Bárou Veselou, ženou, která má v životě poměrně dost smůly a během útěku před spravedlností se stane prodavačkou v obchodě s módou.

„Moje postava má docela pestrý vývoj. Začíná trochu jako holka ulice, která občas dělá i protizákonnou činnost. Ve Zlaté labuti se schová před velkým průšvihem. A shodou okolností dostane příležitost dát životu nový směr. Zastihneme ji tedy ve fázi, kdy se snaží za svým životem udělat tlustou čáru a chce začít znovu a jinak. To mě na té postavě baví,“ popsala svou roli pro Super.

Zdroj: Super, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články