Maroš Kramár se zřejmě vypořádal s exmanželkou. Teď má novou vilu i pozemky

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Kramar Maros
Zdroj: Profimedia

Oblíbený slovenský herec Maroš Kramár, který často působí i u nás, se před dvěma lety rozvedl. Majetkové vypořádání se svou exmanželkou dal zřejmě do pořádku až nyní. A vzal to pořádně od podlahy. Stal se výlučným vlastníkem nemovitosti, jejíž okolí ještě více rozšířil.

Maroš Kramár je oblíbený herec původem z Bratislavy. Stejně známý jako na Slovensku je ale i u nás. Čeští diváci ho znají například jako moderátora pořadu Zázraky přírody.

V současné době také ztvárňuje jednu z hlavních postav v oblíbeném seriálu Slunečná, a to Johna Linharta, otce hlavního hrdiny Janka.

Daří se mu také v soukromí. Už přes rok žije se svou přítelkyní Inou Oravcovou, která je rovněž manažerkou jeho divadla.

Nový majitel luxusního příbytku

Nyní si se svou vyvolenou mohl už konečně oficiálně zařídit hnízdečko lásky, a to v luxusní vilce u jezera v Rovince. Ta mu totiž donedávna neříkala „pane“.

Respektive oblíbený herec nebyl jejím výlučným majitelem. Zřejmě se jednalo o pozůstatek rozvodu, k němuž došlo v roce 2019.

Rozvod v přátelském duchu

Maroš Kramár se tehdy oficiálně rozvedl se svou dlouholetou manželkou a advokátkou Natašou Nikitinovou, s níž má tři děti. Rozchod manželů tehdy probíhal v naprostém poklidu.

Oba manželé spoluvlastnili několik nemovitostí. Dá se tedy předpokládat, že jednou z nich byla i prázdninová vilka. Tomu už je ale konec.

Rozšiřuje své pozemky

Jak uvedl slovenský deník Nový čas, u nemovitosti byl nedávno smazán záznam o dalším vlastníkovi. Zda se jednalo o bavičovu bývalou ženu, není zcela jasné.

Nyní už je jediným vlastníkem Kramár. Ten navíc neváhal a pozemek pod nemovitostí koupí okolních pozemků ještě rozšířil. S objektem má tak zřejmě velké plány.

Zdroj: Blesk.cz, Cas.sk, Frekvence1.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články