Markéta Stehlíková alias Karla z Ulice změnila image. Vedly ji k tomu zlé komentáře

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
Marketa Stehlikova
Zdroj: Profimedia

Bude tomu rok, co se Markéta Stehlíková alias policistka Karla z Ulice rozhodla pro radikální změnu a své krátké hnědé vlasy si zesvětlila a nechala narůst. A nyní se rozhodla ve změnách pokračovat.

Označovali ji za muže nebo lesbu

Mnoho diváků ji hecovalo, ať si nechá narůst dlouhé vlasy, a některé komentáře nebyly úplně příjemné.

„Nikomu není příjemné o sobě číst, že vypadá jako chlap nebo lesba. Tedy když nejste ani chlap, ani lesba. Takže upřímně a otevřeně říkám, že reakce diváků byly motivem k tomu nechat si narůst delší vlasy,“ prozradila herečka loni v září důvod, proč se rozhodla pro změnu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Markéta Stehlíková (@marketastehlikova)

„Chtěla jsem blond, pak jsem ale znejistěla a úplnou platinu si rozmyslela. Ono by se to ani nehodilo k roli, kterou mám v seriálu Ulice, kde jsem na mateřské,“ dodala s tím, že její proměna měla být ještě radikálnější.

Svěřila se tehdy do rukou svého dvorního kadeřníka Honzy Kořínka a s výsledkem byla velmi spokojená. Proto není divu, že její kadeřník stojí i za novou změnou.

A přeci bude blond!

Představa, že z ní bude blondýna, ji ale nejspíše úplně neopustila. A tak se rozhodla, že vlasy ještě zesvětlí.

Když porovnáte tuto novou fotku s předešlou, kde má herečka krátké tmavé vlasy, je rozdíl opravdu velmi výrazný. Krátké vlasy herečce také slušely, ale v porovnání s novou image bychom určitě zvolili aktuální styl.

Markéta vypadá mnohem ženštěji a světlé vlasy ji celkově zvýraznily. Je vidět, že Honza Kořínek je odborník, který umí své zákaznici doporučit jen to nejlepší.

A my se budeme těšit na další změny!

Zdroje: Blesk, Instagram Kořínek, Instagram Stehlíková

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články