Markéta Hrubešová slaví 51. narozeniny. Nesnaží se být mladší, vyžehlenější ani vypnutější

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Marketa Hrubesova
Zdroj: Nextfoto

Markéta Hrubešová slaví 51. narozeniny. Herečka se ve svém těle podle svých slov cítí skvěle. Ačkoli si uvědomuje, že stáří se pomalu, ale jistě blíží, neměnila by. Na své sociální síti se pochlubila s tím, že je sama se sebou velmi spokojená.


Markéta se v minulosti musela smířit nejen s tím, že léta přibývají jí samotné, ale především také s tím, že stárne její dcera. A to bylo podle všeho pro herečku o dost složitější.

„Je to další etapa, už to není miminko ani malé dítě, ale je to parťák, což je bezvadné. Jsme schopné spolu cestovat, trávit spolu volný čas, za což jsem nesmírně vděčná, že ještě chce a že ji to baví. Je to zase další krásná etapa,“ prozradila serveru Expres zhruba před rokem s tím, že se ale trochu bojí toho, že její dcera brzy vyletí z hnízda.

Mnoho zájmů

Hrubešová má celou řadu zájmů. Nestane se, že by jeden den promarnila nudou. Vždy má co dělat, mnoho věcí ji naplňuje a i díky tomu si svůj život užívá naplno.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marketa Hrubesova (@marketahrubesova)

„Vše co dělám, dělám ráda,“ prozradila v rozhovoru pro Český rozhlas. Svěřila se, že herectví doslova miluje, velkou vášní je pro ni ale také vaření.

 

Moderování pak vnímá jako vzrušení a naplňuje ji i psaní knih. Má rozhodně řadu zájmů a na myšlenky o stáří tak prakticky nemá čas.

Sama se sebou spokojená

Na své sociální síti se Hrubešová u příležitosti svých narozenin svěřila, že nepotřebuje žádné úpravy a přetvářky k tomu, aby vypadala před lidmi dobře.

Přidala fotografii, na které se usmívá a je zcela přirozená. Popsala, jak skvěle se cítí.

„Jsem ráda ve svém těle. Jsem s ním kamarádka. Nezastírám, nepředělávám, nepodvádím, nesnažím se být mladší, vyžehlenější, vypnutější… mám své vrásky ráda,“ směje se.

A podle komentářů se zdá, že to lidé oceňují. Někteří přejí herečce všechno nejlepší k jejím narozeninám, jiní pak souhlasí s tím, že přetvářka je naprosto zbytečná a člověk by se měl cítit dobře sám se sebou. A to se Markétě rozhodně daří.

Zdroj: Instagram, Český rozhlas, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články