Mark Ruffalo odhalil svůj nádor na mozku díky snu. Manželce informaci do porodu syna zatajil

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Mark Ruffalo
Zdroj: Profimedia

Herec Mark Ruffalo se proslavil především jako představitel doktora Bruce Bannera neboli Hulka ze slavných filmů studia Marvel. Kromě toho je ale také režisérem, producentem a scenáristou a zahrál si v mnoha dalších snímcích. V roce 2001 přitom prošel velmi komplikovanou nemocí, kterou podle všeho odhalil v jednom ze svých snů.

V roce 2002 měl premiéru film Znamení, kde si jednu z hlavních rolí měl zahrát právě i Ruffalo. Krátce před natáčením mu byl nicméně objeven nádor na mozku, a nakonec se tak ve snímku neukázal. Naštěstí se později zjistilo, že nádor byl nezhoubný.

Předtucha ze snu

V roce 2001 měl Ruffalo plno starostí. Mělo ho čekat náročné natáčení, jeho žena byla těhotná, byl vytížený v osobním i pracovním životě. I to podle něj přispělo tomu, že měl jednou v noci velmi zvláštní sen.

„Nevím, co přesně se mi zdálo. Pamatoval jsem si jenom, jak mi hlas stále dokola opakoval, že mám nádor na mozku,“ popsal herec pro E NEWS.

Ve snu mu prý kdosi napovídal, že by se měl nechat okamžitě vyšetřit a s problémem se vypořádat. A on tak neváhal a skutečně vyhledal lékaře. A to i přesto, že ho lidé kolem považovali za blázna.

„Tvrdili mi, že o nic nejde, ale že mě pro můj klid vyšetří. No a během pár hodin mi lékaři řekli, že mám za levým uchem útvar o velikosti golfového míčku, který je třeba operovat,“ vzpomíná Mark.

Diagnózu před ženou tajil

Bál se o své zdraví. Daleko více mu prý ale dělalo starosti to, jak by nová informace ovlivnila jeho těhotnou ženu. Do porodu syna se tak rozhodl jí celou věc zatajit, píše web People.

„Když jsem jí potom o všem řekl, rozplakala se. Bála se, že zemřu mladý. Nakonec se ale ukázalo, že byl nádor nezhoubný a mohu dál fungovat jako doposud,“ vysvětlil herec.

Doplnil, že při operaci byla vysoká šance, že ztratí sluch. To se také částečně stalo a na levé ucho je dnes filmový Hulk téměř hluchý. Je to ale malá cena za spokojený život.

Zdroj: Entertainment Weekly, CNN, Self, Huffpost, People, Yahoo!, E NEWS

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články