Marie Doležalová vyhlásila anketu o nejpřitažlivějšího muže v Česku. Zúčastnit se může každý

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
marie dolezalova
Zdroj: Profimedia

Marie Doležalová je nejen herečka, ale prokázala talent také v taneční soutěži, kde dokonce našla životního partnera. S ním také vychovává dvě děti a nyní se rozhodla svým fanouškům udělat radost.

Jestli ale budou mít radost také vítězové ankety, kterou vyhlásila, není jasné. Její sledující na Instagramu totiž tvoří hlavně ženy, a tak se herečka rozhodla, že chce zjistit, kdo je u nás v Česku nejvíce sexy mužem. A „výherci“ se pak budou moci vyfotit na její profil.

U mužů jde hlavně o charisma nebo o smysl pro humor

„Kdyby vás zajímalo, jak jsem na to přišla, brainstormovala jsem různé nápady na charitativní projekty pro další rok a zaujal mě nápad kalendáře ve stylu Pirelli, kde se fotí v sexy pózách ženy, a líbil se mi nápad takového kalendáře s muži zase pro ženy,“ uvedla Maruška svou výzvu na pravou míru.

„Myslím, že takový kalendář nevznikne, ale od té doby mi v hlavě vrtá otázka, kdo je v současné době v té topce. Jsem docela neschopná to odhadnout. U mužů to není nikdy jen o kráse, že? Taky talent, charisma, vtip, intelekt. Tak kdo?“ zajímá se herečka, která se proslavila především v sitcomu Comeback.

Musela také vymyslet pravidla, kterými se mají hlasující ženy řídit. Není si ale jistá, jestli to bude správný krok. „Nehlasujte napsaným jménem, ale hledejte, kde je jméno napsané v komentářích, a tam hlasujte lajkem. Tak to bude přehledné. Teda doufám. Možná to jako hlasovací systém vůbec nevyjde.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marie Doležalová (@dolezalova.marie)

Vítězové budou mít možnost se vyfotit

Sama je zvědavá, kdo se dostane mezi deset nejvíce sexy mužů. Navíc chce vítězům ještě dopřát, takže se rozhodla focení ještě zpestřit. „POZOR, teď mě napadla aktualizace!! Vítězná desítka bude požádána, jestli by se nevyfotili SE SVOU ŽENOU. (Nebo partnerem!!🙂),“ připsala na konec.

Všechno svedla na ženskou zvědavost. Ke své úvaze připojila také snímek, ale není na něm ona sama, nýbrž kousek sladkého dezertu. Anketa se jí hezky hned od začátku rozjela a padala jména jako Vojta Kotek, Přemek Forejt nebo Marek Lambora.

Každá žena si najde svého oblíbence, možná bude nakonec vítěz ankety překvapivý. Maruška tedy neuvedla, kdy bude anketě konec, ale na jejím profilu můžete sledovat průběžné výsledky a těšit na fotografie známých herců nebo muzikantů.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články