Marie Doležalová mluví o mateřské dovolené jako o práci na plný úvazek. Vymyslela pro ni nový termín

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Marie Dolezalova
Zdroj: Nextfoto

Termín mateřská dovolená je podle Marie Doležalové zavádějící. Herečka, kterou si fanoušci nejvíce pamatují jako Sašu ze seriálu Comeback, je teď maminkou na plný úvazek. A podle jejích slov to rozhodně není žádná legrace.

Péče o rodinu je pro ni náročná psychicky i fyzicky. Už před otěhotněním navíc chodila herečka na terapie. „Já jsem začala chodit na terapii půl roku před tím, než jsem otěhotněla poprvé, a byla jsem v šoku, kolik témat se ve mně skrývá,“ přiznala serveru Super.

S partnerem to nejprve tak vážné nebylo

Své děti vychovává Marie po boku partnera Marka Zelinky. Nyní je to pro ni jeden z nejdůležitějších lidí na světě, na začátku to prý ale mezi nimi nijak nejiskřilo. Vše se vypracovalo spíše postupně, píše Kafe.

Média se prý často ptala, zda spolu už během tančení v soutěži StarDance pár něco měl. Marie se smíchem ale vždy musela odpovědět, že tehdy to bylo jen obyčejné přátelství a nějaká ta chemie se vyvinula až později.

Maminkou na plný úvazek

Dnes se Marie věnuje naplno své rodině. Na instagramu se přiznala, že to je někdy daleko složitější, než by se na první pohled mohlo zdát.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marie Doležalová (@dolezalova.marie)

„Pár dní po návratu z dovolený jenom konstatuju, že termín ‚mateřská dovolená‘ je zavádějící. Já vím, že to je omletý, ale já o tom chci mlít, protože nás to staví do zvláštního světla. Baby, mám super zprávu. Já přišla na lepší slovo!“ uvedla s tím, že ona na mateřské „fulltimuje“.

Nakonec dodala, že právě od téhle práce na plný úvazek by někdy naopak potřebovala dovolenou. A fanynky v komentářích, které také mají děti, jí naprosto rozumí. Tak ještě štěstí, že k sobě má Marie Marka, který jí s péči o děti pomáhá.

Zdroj: Super, Instagram, Kafe

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články