Mariana Prachařová vzala rozvod rodičů dobře. S nejmladší sestrou Josefínou nedávno oslavila její 18. narozeniny

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Pracharova Mariana
Zdroj: Nextfoto

Vztahy v rodinách Davida Prachaře nebyly nikdy úplně ideální. Po rozvodu s první manželkou Danu Batulkovou měl problémy nejen s ní, ale i se svým synem Jakubem. Jeho dcera Mariana to tehdy vzala mnohem lépe a se svými nevlastními sestrami má dodnes skvělé vztahy, což dokázala i v neděli na svém instagramu.

Rozvod hereckého páru Dany Batulkové a Davida Prachaře hýbal v roce 2003 téměř celým českým showbyznysem. Odchod známého herce od manželky tehdy zasáhl všechny zúčastněné.

Rybové lidé nadávali

Nejvíce to zřejmě „schytala“ Linda Rybová. Ta si tehdy vyslechla nejednu poznámku, a to jak od hereckých kolegyň, tak od zcela neznámých lidí.

„Ženy, které jsem nikdy neviděla a ony mě také ne, mi psaly ohavné dopisy. Že jsem prototyp něčeho, co jim zničilo život. Sdělovaly mi, že od nich muž odešel přesně kvůli tomu druhu ženských, jako jsem já,“ svěřila se kdysi v rozhovoru pro iDNES.

Jakub Prachař přestal s otcem mluvit

David Prachař na tom nebyl úplně lépe. Kromě toho, že s ním přestala mluvit Dana Batulková, odstřihl ho také jeho nejstarší syn Jakub Prachař.

Jediný, kde se dokázal adaptovat na náročnou situaci, byla tehdy devítiletá Mariana Prachařová, která udržovala dobré vztahy se svým otcem, ale také se sestrami, jež přišly na svět.

Jejich přátelství trvá dodnes. Potvrzuje to i nedávný Marianin příspěvek na instagramu. Tam totiž své sledující informovala o tom, že má její mladší sestra narozeniny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mariana Prachařová (@maripracharova)

Nevlastní sestry jsou kamarádky

„Moje ségra Josefína Prachařová slaví 18 let, tak jsme to šly dneska oslavit do nádherný kavárny. A já stále nechápu, kam se těch 18 let jako sakra podělo,“ napsala mladá influencerka.

Text doplnila fotografiemi, kde jsou zachyceny všechny tři „Prachařovic holky“. Jak je ze snímků patrné, známý herec asi příliš silnými geny nedisponuje. Všechny jeho dcery jsou totiž podobné především svým maminkám.

Dívky zdědily ale také umělecké vlohy. Jak jsme nedávno psaly zde, Josefína a Rozárka nedávno zrealizovaly první autorskou divadelní hru, která nese název VINA VÍNA. Dílo se hraje od konce listopadu v Divadle v Celetné.

Zdroj: Instagram, iDNES, OnlyU, Expres

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články