Marek Ztracený vzal maminku do Českého Krumlova. Po náročném turné si užívá odpočinku

od Raina Tomanová
1 minuta čtení
marek ztraceny
Zdroj: Nextfoto

Marek Ztracený má za sebou velmi úspěšnou Tour de léto, která se konala již druhým rokem. Tento počin si zaslouží potlesk, protože stejně jako první rok se turné povedlo na výbornou.

Skoro dvě desítky zastávek, několik desítek tisíc lidí, spousta dobrého jídla, pití a hlavně muziky. Jako hosty si Marek pozval například Romana Stašu, který na malé stage vařil, nebo Martinu Pártlovou, která si s ním střihla i duet. Nyní tak zpěvák odpočívá.

Maminka vypadá vedle Marka jako starší sestra

Marek rád ukazuje své soukromí fanouškům a nebojí se jim ani odpovídat na všemožné otázky. Například denně sdílel snímky a videa ze stavby vysněného domu, do kterého se nastěhoval se snoubenkou a synem.

Tentokrát se pochlubil maminkou, kterou vzal do malebného města Český Krumlov. Tam je rozhodně na co se dívat. Ztracený tak měl konečně čas na rodinu a užívali si společný čas. A je vidět, že i maminka je spokojená s Markem vedle sebe.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Ztracený (@marekztraceny)

Za kulturou do Krumlova

„Trocha krumlovské kultury s maminkou! Dobrej nápad,“ napsal zpěvák k fotografii na instagramu, na které pózuje se svou maminkou. Ta je oblečená do malinového svetříku, pod něj oblékla krásnou halenku a do objektivu se usmívala.

Určitě je na svého úspěšného syna pyšná, protože Ztracený zaznamenal úspěch nejen co se týče letní tour, ale také získal Českého slavíka, který jen potvrdil to, co se o Markovi dávno ví – že píle se vyplácí. Kdo by před několika lety řekl, že to dotáhne tak daleko?

Marek si nyní po boku maminky a celé své rodiny odpočine a nabere síly na další koncerty, které se chystají. Připravuje také stále nové a nové písničky a hlavně si užívá volného času, kterého má jako vytížený hudebník velmi málo.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články