Marek Ztracený si zazpíval s malým fanouškem. Jeho výkon všechny nadchl

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
marek ztraceny
Zdroj: Nextfoto

Marek Ztracený celé léto cestuje po České republice a užívá si s fanoušky show, kterou pro ně připravil. Nejedná se přitom pouze o koncert jako takový, zpěvák si přizval spoustu hostů.

Ztracený si pro své nadšence připravil nejen koncert, ale také si pozval Richarda Genzera, který je naučí tančit, a vítěze soutěže MasterChef Romana Stašu, jenž umí fantasticky vařit. Koncert je tak završením celého odpoledne. A zazpívat si mohou s Markem i fanoušci!

Díky Markovi se vám může splnit sen

„Tady Matěj mě na autogramiádě poprosil, jestli si s námi může na chvíli zazpívat, tak jsme ho vzali mezi nás, a musím říct, že hlas teda na svůj věk má rozhodně skvělej, co říkáte? Díky za odvahu a zpívej dál! Držíme palce!“ připsal Ztracený k videu na instagramu.

„Těšíme se, kdo se přihlásí zase příště,“ láká další, nejen dětské fanoušky, kteří si mohou společně s ním vyzkoušet, jaké to je hrát a zpívat před mnoha diváky.

Splněným snem tak pro malého fanouška bylo postavit se vedle Ztraceného na pódium a společně si zazpívat jednu známou písničku. Sledující jsou z jeho výkonu nadšeni, protože se chopil příležitosti a šlo mu to od ruky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Ztracený (@marekztraceny)

Marek je pracovně hodně vytížený

Marek je známý tím, že se svými fanoušky komunikuje nejen na koncertech, ale také na sítích. Vidět ho můžete hlavně na instagramu, kde sdílí videa a fotky nejen z koncertů, ale také ze svého soukromí. Vystupuje také na soukromých akcích. Nedávno překvapil svou přítomností nevěstu, která nemohla uvěřit vlastním očím.

Po zisku Českého slavíka je zkrátka v jednom kole. Stíhá připravovat nejen nové písničky, ale také koncertovat. Do toho se ještě stará o svého syna, který velmi často kvůli svým zálibám končí v nemocnici se zlomeninami nebo naraženinami. Se svou partnerkou si pak zpěvák postavil krásný domeček.

Rozhodně se tak nedá říct, že by se Marek nudil. Zpívá již několik let, během kterých se vypracoval na jednu z ikon českého šoubyznysu. Už má za sebou také vystoupení v pražské O2 aréně.

Laťku ale posouvá stále výš a výš a má rád výzvy. Věří, že jeho fanoušci to ocení, protože pro ně je velkým zážitkem se se svým oblíbencem setkat tváří v tvář. A zpěvák zase čerpá novou energii právě z jejich nadšení. Jeho Tour de léto je z velké části vyprodané.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články