Marek Ztracený se nechtěl vázat, přítelkyni podváděl. Teď své ženě zpříjemňuje vaření pianem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Marek Ztraceny
Zdroj: Nextfoto

Zpěvák Marek Ztracený se před časem oženil, o svazku však své fanoušky neinformoval hned. S Marcelou Skřivánkovou je ve vztahu už dlouhých 14 let, teprve před měsícem si ale řekli své ANO.

„Dnes je to 14 let od našeho prvního setkání a taky 40 dní od naší svatby… Díky paní Ztracená, že nosíš mé jméno!“ napsal hudebník k několika fotografiím ze svatby.

Kromě sociální sítě prozradil Ztracený tajemství před fanoušky už na svém velkém koncertě na fotbalovém stadionu pražské Slavie v Edenu, připomíná iDNES. Tam pustil závěrem svého vystoupení video ze svatby.

Tehdy se nechtěl vázat

Na počátku vztahu to nevypadalo, že páru láska vydrží tak dlouho. Po pouhém roce společného soužití totiž vztah skončil. Marek se nechtěl vázat. Jenomže krátce po rozchodu Marcela zjistila, že je těhotná.

Po narození syna si Marek uvědomil, o co všechno by přišel. K rodině se tak vrátil a začali spolu pracovat na znovuvybudování důvěry. To ale nebylo snadné, protože Ztracený měl během vztahu s Marcelou několik milenek.

marek ztraceny marcela skrivankova

Zdroj: Nextfoto

„Nebudu lhát, ano, spal jsem s fanynkami,“ potvrdil v roce 2020 v rozhovoru pro Expres. Nakonec pár ale zvládl všechno špatné překonat a nyní jsou do sebe zamilovaní a udělali by jeden pro druhého prakticky cokoli.

K vaření jí hraje na klavír

Marek s Marcelou mají v současné době až idylickou domácnost. V mnohém se doplňují a problémy, kterými si prošli, je podle všeho posílily.

Když jeho žena vaří, on jí k tomu prý hraje na klavír. Sám se v kuchyni příliš neangažuje. „Teď bohužel i kvůli času moc ne, ale říkal jsem si, že jednou, až půjdu do hudebního důchodu, tak budu vařit častěji, protože mě to baví. Trochu mě tedy nebaví to uklízet, ale to s tím bohužel souvisí,“ svěřil se Deníku.

Pár v současné době bydlí ve velkém rodinném domě, kde má každý prostor na své zájmy a povinnosti. Hlavní je, že to má dvojice rozdělené, každý doma dělá to, co mu vyhovuje. Společně pak fungují jako skvělá rodina, kterou teď už jen tak nic nerozhází.

Zdroj: iDNES, Instagram, Expres, Jíme to, Deníku

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články