Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela a divoch. Pořád má něco zlomeného

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
marek ztraceny
Zdroj: Profimedia

Loni získal Marek Ztracený v anketě Zlatý slavík 1. místo. Podle jeho slov se o to zasloužily nejen divácké hlasy, ale také kamínek, který mu dal pro štěstí jeho syn. Ten pro hudebníka znamená opravdu hodně, někdy to s ním ale nemá úplně lehké.

Jedenáctiletý Marek Ztracený junior je podle slov svého tatínka doslova neřízená střela. Hudebník ale přiznává, že to má syn tak trochu po něm. A stejně tak i poctivé sledování Slavíků. Marek sám prý koukal jako mladší pokaždé. A když náhodou vysílání nestihl, hledal si hned další den výsledky.

„Všichni to řešili. Vždycky, když byl Slavík, tak se tak týden, čtrnáct dní všichni v hospodě bavili jen o tom,“ zavzpomínal. Při té příležitosti dodal, že mu syn dal loni talisman pro štěstí, a snad mu dá něco i před letošním vyhlašováním. Daleko více by si ale Marek přál, aby junior trochu více myslel na své zdraví.

Mladší Marek je divoch

„Malý má neustále něco zlomeného nebo natrženého. Teď měl zlomenou ruku, zdrátovanou, ale už je to dobré a předevčírem už jel první závod na kole, takže je to fakt divoch,“ rozpovídal se Ztracený pro Extra.

Ještě nedávno plnil sociální sítě příspěvky z nemocnice a vyprávěl fanouškům, jak si jeho syn těsně před dovolenou nehezky zlomil ruku. Ale, jak píše i Blesk, zpěvák našel v synově zranění také nějakou tu světlou stránku. Po pár hodinách od události už se on i jeho syn všemu jen smáli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Ztracený (@marekztraceny)

„Už jsem si říkal, jestli pojedeme tentokrát na dovolenou bez sádry nebo nějakého šití. Nepojedeme! Ale má to i své výhody… budeme mít přednost do letadla. Jen nám asi bude trochu pípat na kontrole, protože tam má i dráty,“ smál se Ztracený na instagramu.

Alespoň se baví

Hudebník sice uznává, že má Marek stále nějaké to zranění, na druhou stranu je vidět, že se baví, žije akční život, baví ho sportování a společná zábava s kamarády. „Je toho dost, ale lepší, než aby seděl někde v rohu s telefonem v ruce,“ řekl v rozhovoru.

Samozřejmě, že by si Ztracený přál, aby jeho syn na počtu zranění trochu ubral. Na druhou stranu chápe, že se junior baví a zkrátka to k jeho klukovským létům patří. O něco hůře to ale nese jeho partnerka, která se jakožto maminka o svého syna bojí na každém jeho kroku.

Ta se podle všeho s kluky tolik vtipům o letištních kontrolách nesmála. Nakonec ale byla ráda, že mají oba Markové dobrou náladu a ani takové zranění, které se muselo řešit dráty v ruce, jim nezkazilo jejich věčné úsměvy na tvářích.

Zdroj: Super, Extra, Blesk, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články