Marek Ztracený a jeho syn mají zvláštní metodu zdobení perníčků. Nechte se inspirovat

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
marek ztraceny
Zdroj: Profimedia

Marek Ztracený je novým hrdým majitelem dvou zlatých slavíků. Po obnovení této ankety se z ceny radovalo více umělců, ale Marek byl z úspěchu velmi nadšený.

Sdílný je teď hlavně na sociálních sítích, kde fanouškům pravidelně ukazuje nejen ukázky z přípravy koncertů, ale také pravidelně informuje o tom, jak postupuje stavba jeho domu, a fanoušci také ví, kdy se se svou snoubenkou a synem nastěhoval do hotového.

Marek nyní ukázal, jak doma zdobí perníčky

Marek se chlubí hlavně svým synem, který je mu velkým parťákem. Nyní se pochlubil zdobením perníčků, které pojali opravdu po svém. Na svůj instagram Marek přidal snímek, na kterém má jeho syn perníček nalepený na čele. 

Český zpěvák to nazval speciálním stylem zdobení: „Speciální technika zdobení perníčků u Ztracených, aneb princ se zlatým srdcem na čele! Dáte si?“ Hlášku o zlatém srdci mu ale poradila jedna z jeho fanynek.

V komentářích nemohla chybět slova o tom, že by si fanoušci přáli dostat perníčky osobně od Marka. Základnu fanoušků má totiž velmi silnou, lidé jeho koncerty milují a není divu. Marek je vždy plný energie, navíc spolupracuje s mnoha známými osobnostmi. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Ztracený (@marekztraceny)

Zpěvák pilně pracuje i v nelehké době

Nedávno do světa vypustil písničku i s videoklipem. Vánoční píseň nazpíval společně s Hankou Zagorovou, která se přitom přiznala, že trpěla velkými bolestmi. Ještě není zcela zdravá, trápí ji postcovidový syndrom.

Na snímku s perníčky je kromě synka také samotný Marek, který se usmívá. Podle toho, co mají na malování perníčků připravené, to vypadá, že je zdobili temperami. Jejich styl je velmi originální, kromě srdíček na snímku žádné jiné tvary nenajdete. 

Rodina Marka Ztraceného si letos užije první Vánoce v novém domově, tedy se na ně se velmi těší. Marek stále připravuje nové písničky, koncerty i turné a dokud budou fanoušci na koncerty chodit, tak je rozhodnutý hrát. Jeho texty jsou velmi chytlavé a není divu, že ho mají rády také děti. 

Zdroj: Instagram 

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články