Marek Němec se těší na nový začátek s novou partnerkou a jejich dětmi. Výčitky svědomí ale přesto má

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Marek Nemec s partnerkou Petrou
Zdroj: Profimedia

V roce 2022 se provalilo, že se herec Marek Němec zamiloval, a to tak moc, že dokonce opustil svou manželku Johanu a jejich společné děti Rozálii a Matěje. Nyní už se netají svou novou láskou a září po boku krásné Petry. Za ní jezdil přes rok do Brna, ale nyní udělal radikální krok a ji a její dvě děti přivezl do Prahy. Jednoduché to rozhodně nebylo, ale herec se těší na nový začátek.

Němec sám v roce 2021 přiznal, že jeho manželství prochází krizí, ale dle webu VIPshow nic nenasvědčovalo tomu, že by krize byla až tak velká, že by měla vést k rozvodu.

Šťastný po boku nové lásky

Manželství, které trvalo od roku 2018, bylo ale dle zmíněného webu již od počátku velmi náročné, protože dle zdrojů blízkých hercově okolí má být Johana velmi žárlivá.

O rok později už se herec netajil tím, že útěchu našel v náručí jiné ženy, kterou se stala Petra Hebká z Brna. Ačkoliv si herec soukromí střeží, minulý rok v březnu vyvedl svou krásnou vyvolenou na premiéru filmu Služka v kině Lucerna.

Jejich zamilovanost nikdo nemohl popírat a sama Petra si na svůj instagram sdílela společné foto s textem: „Mr. and Ms. Bond. Protřepat-nemíchat!“

Mimochodem, před týdnem zveřejnila v podstatě skoro stejnou fotku, a je tedy zřejmé, že jejich láska stále kvete.

Výčitky svědomí se mu nevyhnuly

Herce samozřejmě sžíraly pocity viny, že stál za rozpadem rodiny.

„To svědomí a pocit viny jsou samozřejmě hrozný věci. Navíc to dělá děsivou neplechu i v tom, že pak zahrnete bývalého partnera nějakou postvztahovou péčí, třeba v nějaký ekonomický rovině, a to vlastně jenom z pocitu viny,“ svěřil se dle deníku Blesk herec.

Ten sám sebe označil za tahouna a lídra rodiny a o to pro něj bylo její rozbití těžší.

Nový start svobodně a zodpovědně

Za partnerkou jezdil do Brna, což vtipně okomentoval v rozhovoru pro server iDNES, když řekl: „Víte, já do Brna za Péťou jezdil celý rok a utratil jsem za ni 280 tisíc korun.“

Jeho partnerka Petra má z předchozího vztahu dvě děti stejně jako herec, takže jejich nová rodina je opravdu velká. Navíc přesun do Prahy nebyl úplně jednoduchý.

„Vlastně jsem je vykořenil. Petřině Natálce bylo patnáct, říkali jsme si, že to musíme udělat teď, když přechází ze základky na střední, protože by stejně ten kolektiv měnila. A do toho se stihla v tom Brně ještě zamilovat… Takže to vlastně bylo úplně to nejhorší, co si umíte v tomhle směru představit,“ prozradil pro deník Blesk.

Nyní se herec na svém instagramu pochlubil kouskem svého soukromí, když ukázal fotku svého bytu a napsal k ní: „Novej start. Svobodně. Zodpovědně vůči těm, který miluju.“

A že to tentokrát myslí opravdu vážně, potvrdila i jeho další slova ve zmíněném rozhovoru pro iDNES.

„Přijde mi to odvážné se přiznat k tomu, že jste šťastný a zamilovaný – i s tím, že to nemusí vždy dopadnout dobře, ale prostě teď je to tak a je to skvělé. Vím, že jsem zničil rodinu, tak bych si přál, aby tohle bylo už na furt, abychom se už společně doplazili až k výměně kyčelních kloubů,“ dodal herec.

Zdroje: VIPshow, Instagram Petra, Instagram Marek, Blesk, iDNES

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články