Marek Němec je ve vztahu s partnerkou velmi spokojený. Jeho vkus na filmy ale nesdílí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Marek Nemec
Zdroj: Nextfoto

Marek Němec si své soukromí spíše střeží. Když se před pár lety rozvedl s manželkou Johanou, média se o tom zmínila, situace se ale nijak nerozmazávala. Teď je Marek šťastně zadaný s novou partnerkou. Dokonce s ní vyrazil do společnosti a odtajnil kousek svého soukromí.

Se svou exmanželkou má Marek Němec dvě děti, dceru Rozárku a syna Matěje. K ukončení vztahu se nikdy nějak výrazně nevyjadřoval.

„Myslím si, že chlap z rozchodu s čistým štítem nevyjde nikdy,“ zauvažoval pouze v jednom z rozhovorů pro Blesk.

Tehdy sice hovořil o svém seriálovém rozchodu Davida Hofbauera ze seriálu Modrý kód, v jeho slovech je ale cítit i jistá životní zkušenost.

„Řekl jí, že na vztah s ní nemá povahu. Já jsem tuhle rozchodovou metodu taky jednou zkoušel a úplně to nefunguje. Holky nám to nevěří,“ vysvětlil.

S novou partnerkou je šťastný

S partnerkou Petrou Hebkou se nedávno Němec objevil na premiéře filmu Služka. Na první pohled bylo vidět, že je herec se svou milou velmi spokojený. Doslova vedle ní zářil a úsměvy rozdávali on i Petra na všechny strany.

Že je ve vztahu šťastný, ukazuje i jeho instagram, kam občas umístí nějakou tu společnou fotografii. I když si své soukromí hlídá, zamilovanost jednoduše nepopře.

marek nemec petra hebka

Zdroj: Nextfoto

Ne vždy se shodnou

I když je jejich vztah na první pohled dokonalý, oba přiznávají, že v některých věcech se neshodnou. Například právě film, na který společně vyrazili, každého zaujal úplně jinak.

„Já mám nejradši něco, když si můžu říct, že je to fakt bizár. Něco, co je vyosené z reality a normálnosti. Třeba snímek Trojúhelník smutku a blicí scéna. Zkrátka cokoli, co není úplně normální, a žánrově mě baví všechno. Na DAMU jsem chodil víc do kina než do divadel,“ uvedl Marek pro Super.

Podle Extra doplnil, že právě filmy jsou to, v čem se s partnerkou neshodnou. Ona jeho vkus příliš nesdílí a miluje úplně jiné žánry. I tak jim to ale ve vztahu klape a jsou spolu šťastní.

Zdroj: Extra, Blesk, Super, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články