Marek Lambora se oženil. Budete zírat, koho si přivedl k oltáři

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
marek lambora
marek lambora

Vypadá to, že miláček žen Marek Lambora se dostal do chomoutu. Jeho herecký kolega a kamarád Lukáš Langmajer zveřejnil znepokojivou fotografii, která odhaluje, koho si přivedl k oltáři.

Marek aktuálně září jako Janek Linhart v seriálu Slunečná. Rodák z Ústí nad Labem se herectví věnuje odmalička.

Vystudoval Pražskou konzervatoř a role Romea v dramatu Romeo a Julie ve Vinohradském divadle mu otevřela brány na divadelní prkna.

Hostoval v Národním divadle v Praze nebo v divadle Na Fidlovačce. Věrný ale zůstal Vinohradskému divadlu, kde má stále angažmá.

Znepokojivá fotografie

Do povědomí diváků se dostal díky soutěži Tvoje tvář má známý hlas a od té doby se zdá, že mu úspěch padá do klína.

Sympatický Marek má zástupy fanynek, které mohly být dnešní fotkou trochu znepokojeny.

Markův herecký kolega ze Slunečné Lukáš Langmajer zveřejnil příspěvek, kde to vypadá, že jsou chlapci spolu v chomoutu. Nejprve připomenul, že dnes děti dostávají vysvědčení, a je tedy natolik slavnostní den, aby nám něco oznámil.

„Zdá se tedy, když je tak slavnostní den, že je na čase jít s pravdou ven. Produkce mě zavrhne a mnozí nepozdraví, čtyři procenta oslaví a dívky zapláčou, že jejich idol přiznal, s kým chce životní cestou jít,“ napsal Lukáš k fotografii, kde stojí s Markem v obřadní síni po boku sličných dam.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lukáš Langmajer (@lukaslangmajer)

„Tedy tak je to s námi, děkuji odvaze mého muže (ženy?) Marku Lamborovi. Děkujeme neznámým dívkám, že nám šly za svědky, že na sebe vzaly toto břímě. Děkujeme starostovi neznámé středočeské obce za diskrétnost“, zavtipkoval Lukáš Langmajer.

Svatba ve Slunečné

Je jasné, že se jedná jen o snímek, který vznikl v rámci natáčení seriálu Slunečná. Vypadá to, že diváci aktuálně nejsledovanějšího seriálu Česka se mohou těšit na nějakou svatbu.

Pozorní si povšimnou, že se určitě nebude jednat o svatbu právě Marka, respektive jeho postavy Janka Linharta.

V klopě má totiž pouze myrtu, jakou mívají svatební hosté, nikoli korsáž, která označuje ženicha.

Je to tedy Lukáš Langmajer, koho v seriálu čeká svatba? Dle družiček, které jsou v seriálu kamarádky s Denisou, to spíše vypadá na svatbu Johna Linharta. Nechme se překvapit.

A nebojte, Marek Lambora je oficiálně singl, ačkoli se spekulovalo, že randí s modelkou Andreou Bezděkovou.

Fámy o tom, že by měl něco s kolegyní ze seriálu Evou Burešovou, jsou plně vyvráceny. Eva je nyní čerstvě zamilovaná do šéfkuchaře olomoucké restaurace Přemka Forejta.

Autor: Naďa Brožová


Související články