Marek Lambora se od maminky naučil uznávat ženy. Teď mu vybrala nový účes

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
marek lambora
Zdroj: Profimedia

Marek Lambora se stal oblíbeným především díky své roli Janka Linharta v seriálu Slunečná. Fanynky si ho zamilovaly i kvůli jeho sexy patce, proto nejedna z nich nejspíš zaplakala, když v nedávné době změnil účes. Na druhou stranu i s novým sestřihem je Marek člověk, kterého si lidé kromě vzhledu váží i pro jeho názory.

„Ještě v létě mám něco, kde musím mít dlouhé vlasy. Pak přemýšlím, že to ostříhám. Úplně. Nejlepší by bylo, kdyby to bylo do nějaké role. To by mi dalo odvahu to udělat. Určitě bych chtěl změnu, už mě patka a česání nebaví,“ řekl podle Super už v květnu.

Ačkoli svými slovy fanoušky zaskočil, nakonec jim dostál. Na nového Marka si tak řada lidí musí zvykat. „Přišel čas poslat patku do věčných lovišť,“ komentoval své rozhodnutí. Naštěstí se ukázalo, že to, co nemá Lambora teď na hlavě, má v ní. Nedávno například pozitivně překvapil svými slovy o tom, jak si cení žen.

„Máma řekla na rošťáka, nevíte, kde jsem nechal skateboard?“ ptá se s humorem nový Lambora. Podle svých slov si názorů maminky vždy vážil. Stejně tak jako i jiných žen, které se na jeho životě nějakým způsobem podepsaly. V rozhovoru pro iDNES přiznal, že jsou ženy podle jeho názoru velmi silné osobnosti.

Rady od maminky

Na dotaz, jakou nejlepší radu v životě dostal, Lambora odpovídá: „Asi od mé mamky. Často mi říkala, že se mám ke všem chovat tak, jak bych chtěl, aby se oni chovali ke mně. A na to pamatuju doteď. Aspoň se tedy snažím,“ řekl a doplnil, že si speciálně váží všech žen.

„Inspirují mě ve všem. Myslím, že ženy jsou nesmírně silná stvoření. Ne všechno, co zvládnou, by chlapi dali,“ nechal se slyšet. Řadu svých fanoušků tímto názorem mile překvapil. I když některým dámám jeho pověstná patka nyní chybí, Marek u nich rozhodně jako dobrý člověk neklesl.

Jako dítě nechtěl být hercem

Marek podle svých slov nikdy neměl žádný idol, nikdy nebyl nikdo, koho by nějak extrémně uznával a obdivoval. Více ale překvapila redaktory jeho zmínka o tom, že vlastně jako dítě nikdy neuvažoval o tom, že by se stal hercem.

„Ani moje rodina není z branže. Nikdo mě k herectví nevedl. Vůbec se nedá říct, že bych koukal na filmy nebo chodil do divadel. Opravdu jsem k herectví přišel jako slepý k houslím. Nějaké představy o tom, co bych chtěl dělat, jsem si začal budovat až na konzervatoři,“ přiznal.

Na závěr rozhovoru prozradil, že nabídek má teď řadu a už v létě bude natáčet jednu minisérii. „Další přijde v únoru. Myslím si, že je na co se těšit. Osobně se ale nejvíc těším na to, že mám před sebou skoro dva měsíce prázdnin,“ doplnil s tím, že na fanoušky samozřejmě myslí, někdy ale také potřebuje odpočívat.

Zdroj: Super, iDNES, Facebook

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články