Marek Lambora řekl, zda si umí představit, že by měl tři děti. Nanečisto už si to vyzkoušel

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
marek lambora
Zdroj: Show Jana Krause

Marek Lambora je spolu s Evou Burešovou nejoblíbenější hrdina primáckého seriálu Slunečná. Všichni fanoušci se teď těšili na scény s malými miminky, které v seriálu porodila právě Burešová jako Týna Popelková.

Natáčení s malými dětmi je velmi náročné, a to nejen pro herce, ale také pro samotná miminka nebo jejich maminky, které jsou většinou na natáčení přítomné, zvlášť pokud se jedná o miminka. V jedné scéně se jich dokonce může vystřídat několik, protože nikdo neovlivní jejich chování.

Porodila holčičky, ve skutečnosti je jedna z nich kluk

Už když se rozhodlo o tom, že Týna bude těhotná, museli režiséři shánět miminka, která si budou podobná. Sehnat trojčata by bylo velmi náročné, takže se už dopředu vědělo, že nepůjde opravdu o sourozence. V seriálu jsou to sice holčičky, ve skutečnosti je ale jedna z nich chlapeček Samuel. 

Přes známou jsme dostali nabídku, že se hledají do Slunečné trojčata, tak jsme to zkusili a Samíka vybrali, že bude hrát holčičku,“ uvedla pro ženy.iprima.cz maminka malého Samuela Monika. 

Vůbec původně netušila, že bude hrát holčičku, nakonec jí to ale nevadilo. Jak Monika uvedla, doufá, že jí to jednou Samuel odpustí, až vyroste. I Samuela ale museli jednou vyměnit, jak jeho maminka prozradila. 

Pro většinu režisérů je natáčení s malými dětmi nebo zvířaty velmi náročné. Nepochopí, kdy se mají smát a kdy brečet, nemůžou to nijak ovlivnit. „Museli ho vyměnit, protože se nelíbilo, že pláče. Chodilo to tak, že se buď vyměnilo, nebo se čekalo, až se dá zase do pohody.“

Natáčení s miminky je pro herce náročné

Zážitek to byl nejen pro maminku, ale také pro herce. Berou to ale s nadhledem. „Je to náročný. Máme málo rukou a hodně dětí.“ Lambora s Burešovou se ale nesejdou v názorech na natáčení s miminky. 

Marek má pocit, že miminka často nespolupracovala a hodně plakala, Eva má opačný názor: „Možná to bylo tím, že byli úplně malinkatý, ale většinu toho natáčecího času prospinkali. Fakt se málokdy stalo, že by se rozplakali a museli to nějak zastavit. Byli fakt zlatý.“

Na otázku, jestli by si v reálu uměl představit, že by měl tři děti, Marek odpověděl: „Jo, tak v představě možná, ale nevidím se v ní.“ Naopak, Eva by si kromě jiného uměla představit i trojčata. 

Zdroj: ženy.iprima.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články