Marek Lambora promluvil o ideální ženě. Jeho kritéria však splňovala i bývalka

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Lambora Marek
Zdroj: Profimedia

Známý krasavec ze seriálu Slunečná je už téměř půl roku single. Jeho fanynkám to však stále nejde do hlavy, a tak se neustále spekuluje o jeho návratu k jeho expřítelkyni, modelce Andree Bezděkové. Sám herec to rezolutně popřel, a dokonce prozradil, jak by měla jeho nová přítelkyně vypadat.


Miss Andrea Bezděková a úspěšný herec Marek Lambora – společně tvořili pár, který mnozí považovali za jeden z nejkrásnějších v českém showbyznysu.

O to větší šok přišel na konci listopadu, kdy oba aktéři na sociálních sítích veřejně vyhlásili, že už netvoří pár. Ale i nadále zůstali velcí přátelé.

Stále společně tráví čas

A to dokonce tak velcí, že se opakovaně spekulovalo, že se k sobě vrátili. Například když se ukázalo, že spolu v lednu vyrazili na hory.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Bezděková (@andreabezdekova)

„Comeback není, jsme kamarádi, máme se rádi. Je dobře, že přátelský vztah pokračuje. To se asi měnit nebude. Máme si co říct, ale žádný návrat se nekoná,“ vysvětlil nedávno Lambora pro Super.

Vzhled příliš neřeší

Portál Naše Hvězdy uveřejnil, jaký typ žen se mu vlastně líbí. „Po fyzické stránce žádný vyhraněný typ nemám,“ svěřil se.

„Nejdůležitější je pro mě, abychom si rozuměli, abychom se měli čemu smát a abychom měli stejný pohled na svět,“ doplnil.

Humor zjevně nestačil

Je zajímavé, že když byl ještě ve vztahu s krásnou modelkou, byl to právě smysl pro humor, který na jejich vztahu velmi často vyzdvihoval.

„Asi nejdůležitější je, že máme společný humor,“ řekl ještě v říjnu webu TOP VIP. Zjevně to ke spokojenému vztahu přeci jen nestačilo.

Zdroj: Naše Hvězdy, Super, TOP VIP

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články