Marek Lambora byl v dětství šampionem v karate. Podívejte se, jak byl roztomilý

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
marek lambora
Zdroj: Profimedia

Dnes je mu dvacet pět let a dokázal toho už opravdu spoustu. Český divadelní i televizní herec má ve svém opravdu mladém věku už tisíce fanoušků. A to zaslouženě.

Nejvíc ho pravděpodobně proslavila role Janka Linharta z oblíbené Slunečné. V té ztvárňuje spolu s Evou Burešovou jednu z hlavních postav. Podle médií se právě díky tomuto hereckému obsazení dostal seriál z hlediska oblíbenosti tak rychle na přední příčky.

Marek je ale také skvělým zpěvákem, což dokázal nejen nazpíváním znělky ke zmíněnému seriálu, ale také vystupováním v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. A jako malý kluk byl navíc přeborníkem v karate.

Hodí se i na pohádkového prince

V televizi se Lambora objevuje od roku 2014. Zároveň působí také jako divadelní herec. Jeho první významnou rolí byl Romeo v představení Romeo a Julie režiséra Juraje Deáka.

Proslavily ho pak především seriálové role na televizi Prima, kde si zahrál v Přístavu, Černých vdovách, Ohnivém kuřeti, a nakonec i ve zmíněné Slunečné.

Marek Lambora ale nedávno začal dokazovat, že kromě moderních rolí mladíků a podnikatelů, jakým je právě Janek Linhart, si dokáže zahrát i romantického prince z pohádky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @mareklamborafan

V roce 2020 se nejprve stal mladým hrabětem v pohádce Zakleté pírko, pak si ve stejném roce zahrál hlavní roli v pohádce Princezna zakletá v čase.

Kvůli koronavirové situaci bylo natáčení neustále odkládáno, a Marek tak nechal diváky na svůj výkon pořádně čekat. Nakonec se ale ukázalo, že se čekání vyplatilo.

Už jako malý si byl hodně podobný

Že je herec hodně oblíbený, dokazuje i jeho fanpage na Instagramu, kde se poměrně často objevují fotografie z jeho života, z natáčení, osobních výletů, nebo dokonce i z mládí.

Před nedávnem přibyla jedna fotka, na které je Markovi asi dvanáct let. Na krku má medaili a v ruce drží pohár za umístění v soutěži v karate.

Marek byl jako malý nejen nadaný na sporty, ale už tehdy to byl fešák a dívky se kolem něho musely jen motat. Je sice pravda, že za těch pár let pořádně zmužněl, ale ve tváři se skoro vůbec nezměnil.

Dokonce i účes nosí podobný, takže není možné si ho s nikým jiným splést. A i podle komentářů u fotografie na sociální síti byl roztomilý už jako malý kluk, což mu zůstalo dodnes.

Díky mladému věku má před sebou Lambora ještě slibnou kariéru. Můžeme se na něho jistě těšit v mnoha seriálech, a kdo ví, možná i v nějaké další pohádce.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články