Marek Lambora a Andrea Bezděková už netvoří pár. Rozešli se v dobrém a se společnými fotkami

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
marek lambora
Zdroj: Profimedia, Show Jana Krause

Rozchody mezi celebritami často bývají velmi vášnivé a plné mediálních hádek. Ale ne každý si přeje kolem ukončení vztahu dělat velké haló a ne každý se s partnerem rozejde ve zlém. Marek Lambora a Andrea Bezděková oznámili novinku, že už netvoří pár, na svých Instagramech.

Ani jeden z nich nemá zájem v médiích příliš situaci řešit. Je jim ale jasné, že tak jako tak by se novináři vyptávali, proto se raději ke všemu rovnou přiznali. Ostatně pár tvořili teprve od února a veřejnosti se s tím přiznali jen proto, že na ně právě média přišla.

Na Instagramu se Lambora i Bezděková svěřili společnými fotkami. Zdá se, že se na tom dohodli, protože sdíleli podobný příspěvek téměř ve stejnou dobu, a fanoušci tak mají hned pohled obou slavných. Herec i modelka se oba poměrně rozepsali, je ale vidět, že zlá krev mezi nimi nepanuje.

Bezděková ve smutku

„Rozchod by neměl být považován za veřejnou událost, a to ani když jste označeni za veřejně známé osoby. Bolí to. A někdy, někdy to bolí ještě o fous víc, protože to nezůstane jen mezi vámi, ale pluje to společností, která vás tím konfrontuje v moment, kdy na to ještě nejste připravení,“ svěřila se na Instagramu modelka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Bezděková (@andreabezdekova)

„Nikdy jsme s Márou nebyli ten pár, který by měl potřebu dávat na odiv, jak se máme rádi. Střežili jsme si to pro sebe, stejně jako si nějaký čas střežíme informaci, že už pár společně netvoříme. Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Rádi se máme stále, ale dnes už jen jako přátelé,“ dodala.

Celou řadu fanoušků její vyjádření šokovalo, ale jsou rádi, že se s hercem dokázala rozejít v dobrém a že se vztahy mezi nimi nijak nepokazily. Většina z nich si možná kladla otázku, zda to vidí Lambora stejně. Odpověď herec uveřejnil zase na svém profilu na sociální síti.

Soukromí si chtěl chránit

„Víte o mně, že si své soukromí snažím chránit a držet pod pomyslnou pokličkou, ale asi nastal čas se o jednu jeho velmi křehkou část podělit,“ napsal Marek, kterému se nechtělo příliš svěřovat, ale udělal to raději dříve, než se ho budou vyptávat novináři.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Lambora (@mareklambora)

„S Ájou jsme se rozhodli naši společnou cestu životem rozdělit. Ani náhodou jsme si neublížili (abych usadil ty všelijaké otazníky zpátky do tečky), jen někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu. Takže teď budeme západy našich dní, s požehnáním toho druhého a s čistým srdcem, vyhlížet každý po svém.“

Herec dodal, že všem děkuje ze obrovskou podporu a že pravděpodobně mluví za sebe i za Andreu. Fanoušků, kteří jim štěstí přáli, byla celá řada. Teď je na nich, aby podpořili jak Lamboru, tak i Bezděkovou v jejich nových cestách, které si prošlapují každý sám.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články