Marek Adamczyk ukázal, jak tančí sambu při vynášení odpadků. Pilně trénuje na StarDance

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Marek Adamczyk
Zdroj: Nextfoto

Už v říjnu se diváci České televize dočkají přímých přenosů pořadu StarDance. Tanečníci byli dávno odtajněni a většina z nich se teď na svá vystoupení pilně připravuje. Patří k nim i Marek Adamczyk, který se představí po boku taneční partnerky Lenky Nory Návorkové.

Pro Marka bude StarDance velkou výzvou z mnoha důvodů. Jedním z nich je i jeho manželka Eva, která se po boku Jakuba Mazůcha postaví do role jeho protivníka. Který z párů se nakonec předvede v tanečním světě jako ten lepší?

Tančí už i u vynášení odpadků

Tréninky jsou v současné chvíli pro všechny soutěžící velmi důležité. Marek jich má ale plnou hlavu i ve chvílích, kdy zrovna netrénuje. Je to vidět z příspěvku, který sdílel na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Adamczyk (@marekadamczyk_cz)

Taneční kroky se totiž tak nějak staly součástí jeho života a ani při vynášení odpadků v sobě zkrátka nedokáže potlačit rytmus.

„Chytil jsem nemoc z ozáření sambou,“ napsal s humorem. Na videu, na kterém nese směrem ke kontejnerům velkou kartonovou krabici, předvádí taneční kroky a zdá se, že soutěže se už nemůže dočkat.

A podle komentářů sledujících to vypadá, že je Marek na soutěž připravený. Většina lidí totiž jeho pohyby ocenila a dočkal se nejedné poklony.

„Škoda, že muži ve StarDance netančí v kraťasech. Protože vaše lýtka..,“ složila herci netradiční poklonu například uživatelka Eva.

Těší se na paso doble

Tréninky s Lenkou Norou Návorkovou jsou někdy velmi složité. „Občas je mi to až blbý pozorovat Lenku, jak trpělivě pořád dokola opravuje ty samý chyby a jak ochotně mi znovu vysvětluje věci, které jsem stačil během dvou hodin zapomenout,“ vysvětluje herec.

A na co se pár v rámci StarDance těší nejvíce? „Myslím, že Marek je namotivovaný dost. Pro mě je důležité, že ho tanec bude bavit. Už teď jsme se shodli na tom, že tanec, na kterém si dáme obzvláště záležet, bude paso doble,“ říká tanečnice v rozhovoru pro Novinky.

Zdroj: Instagram, Blesk, Novinky

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články