Marek Adamczyk si v manželství váží psychické podpory. S partnerkou by měl tančit ve StarDance

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
marek adamczyk
Zdroj: Renata Matějková / CNC / Profimedia

Na televizních obrazovkách se brzy objeví druhá série oblíbeného českého seriálu Kukačky. V něm hraje jednu z hlavních rolí pětatřicetiletý herec Marek Adamczyk. Ten v rozhovoru pro iDNES promluvil nejen o natáčení seriálu, ale také o svém manželství s Evou, rozenou Samkovou.


Seriál Kukačky se podle Marka velmi povedl a je to vidět i na zájmu lidí. To, že se stal oblíbeným, mu dělá velkou radost. Dodal ale, že on sám změnu ve své vlastní oblíbenosti nevnímá. Není to podle něj rozhodně tak, že by ho seriál vystřelil někam na vrchol.

V současné době se Adamczyk učí především hledat balanc mezi soukromým a pracovním životem. Se snowboardistkou Evou Samkovou jsou manželé teprve od loňského roku a v jeho životě se tak spousta věcí změnila.

„Jsem manžel zatím velmi krátkou dobu a herec mnohem déle. Ale co se týče nějakého balancu mezi prací a osobním životem, tak na to se teď soustředím trošku víc. Snažím se, abych si všechno nezadělal jenom prací a taky se mi to docela daří,“ říká v rozhovoru.

Důležitá je psychická podpora

Ve vztahu je podle Marka velmi důležité toho druhého psychicky podporovat. A není podstatné, zda jde o sportovce nebo herce, podpora musí fungovat v obou případech. On se tak své ženě snaží být ve všem oporou a ona naopak pomáhá jemu.

„Psychická podpora je důležitá především pro život. Ani ne tak pro naši profesi, tu oba dva zvládáme docela dobře a psychicky jsme docela odolní. Pro mě, a možná i pro Evku, je důležité, že vedle sebe máme někoho, kdo nás bere takového, jací jsme, a podporuje nás, ať už si usmyslíme cokoliv,“ říká herec.

Po svatbě se podle jeho slov prakticky nic nezměnilo. Zato emocionálně se toho ale změnilo hodně. „Už jen to, že můžu o Evce mluvit jako o svojí manželce, mě něčím baví. Prakticky se nic nezměnilo, ale na úrovni nějaké emoce je to příjemný pocit,“ řekl pro Extra.

Postaví je proti sobě?

Jeden druhému jsou oporou a nedovedou si nejspíš představit, že by měli někdy stát proti sobě. Přesně to je ale za nějaký čas čeká. Podle Aha! totiž oba kývli na účast v soutěži StarDance aneb když hvězdy tančí. A společně pár tvořit nebudou.

„Ale samozřejmě nebudou tančit spolu, každý dostane profesionálního tanečního partnera. V extrémním případě spolu mohou nakonec soutěžit o vítězství,“ prozradil serveru zdroj, který si přál zůstat v utajení.

Zdroj: iDNES, Extra, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články