Manželství Moniky Trávníčkové a Pavla Trávníčka není procházka růžovým sadem. Přesto jsou svoji už 7 let

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika travnickova
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Pavel Trávníček se sice proslavil především jako představitel pohádkových princů, v poslední době se o něm mluví především ve spojení s kontroverzními případy, v nichž rozhodně žádnou pohádkovou funkci nezastává. Nedávno tomu bylo přesně 7 let ode dne, kdy si vzal svou ženu Moniku. Ta se u příležitosti výročí na sociální síti rozpovídala o tom, že život s ním nikdy nebyla procházka růžovým sadem.

Se svým mužem je už 17 let. Je mezi nimi pětatřicetiletý věkový rozdíl. Monika s Pavlem si za dlouhé roky svého společného života prošli snad úplně vším, čím mohou páry projít. A to včetně dvou potratů, po kterých nakonec přišel na svět vymodlený syn.

„Život není pohádka ani peříčko, i když žijete s princem,“ napsala herečka na své sociální síti. Citátem z Popelky dala najevo, že s jejím mužem ji pojí především láska k herectví, mají ale i celou řadu dalších společných zájmů. V poslední době musela Monika hodně stát na Trávníčkově straně a prokázat mu, že mu věří, i když se svět otočil proti němu.

Údajné sexuální obtěžování

Trávníček byl ještě nedávno obviněn ze sexuálního zneužívání mladých dívek, nakonec ale případ policie podle Blesku takzvaně smetla ze stolu. Herec tak sice nebyl z ničeho usvědčen, straní se teď ale lidí a svůj soukromý život si hlídá.

„Jsem ráda, že se to řeší v Pavlův prospěch. Kvůli tomu se manžel straní společnosti, uzavřel se do sebe a radši doma odpočívá. Už svou profesi neprovozuje,“ uvedla jeho žena a PR manažerka. „Myslím si, že teď má nárok na odpočinek, že už si toho odpracoval dost. Užívá si našeho syna a vymýšlí spolu blbiny,“ dodala.

Je třeba si užívat hezkých chvilek

Dvojice v současnosti využívá každou volnou chvíli k tomu, aby si společně užila pozitivní nálady, plnila si sny a především slavila výročí v dobré náladě. Svědčí o tom právě i Moničin příspěvek, ve kterém šťastný den popsala.

„Je potřeba si užívat života a hezkých chvilek… Úcta, tolerance, pochopení, důvěra a volnost, zkouška. Manželství není jen nejdůležitějším vztahem, je i vztahem, který dává člověku pocit, že život je krásný a hodný žití, i kdyby byl navenek sebetěžší,“ napsala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Trávníčková (@monikafialkova)

Nedávno se v médiích objevila informace o tom, že Trávníčková svého muže opouští. Pár pak musel objasňovat, že byl Moničin facebook napaden hackerem a příspěvek byl falešný. U mnoha lidí ale ztratili Trávníčkovi důvěru. S tím se bohužel musí smířit.

„Celá situace je práce jednoho člověka, který se mě snaží pošpinit a zamezit mi v pracovních závazcích,“ sdělila dle Blesku Monika s tím, že s Pavlem se jim daří a rozhodně nemá v plánu od něho odcházet. A jak se zdá podle posledních příspěvků a oslav výročí, stále jim to klape.

Zdroj: Expres, Aha!, Blesk, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články