Manželka Vladimíra Hrona je o 18 let mladší než oblíbený bavič. Takto září po jeho boku

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
vladimír hron
Zdroj: Profimedia

Známý český bavič a imitátor Vladimír Hron je nepostradatelnou součástí televizní zábavy v Česku. I v soukromí září stejně jako na pódiu, a to vedle své půvabné manželky. Podívejte se, jaká žena mu stojí po boku.

Vladimír Hron se narodil v roce 1966 v severočeském Mostě. Vystudoval zde gymnázium a poté se dvakrát neúspěšně hlásil na DAMU.

Rozjížděl kariéru na severu Čech

Se školou to sice nevyšlo, ale i tak se živil jako loutkoherec v mosteckém divadle a své taneční vlohy rozvíjel v litvínovském souboru.

Od roku 1992 se živí také jako moderátor. Začínal v mosteckém rádiu, kde působil čtyři roky a pak se vydal na volnou nohu.

Poté se posunul do televize

Nejprve bavil publikum v Severočeském kraji. Poté, co se zúčastnil soutěže v TV Nova, se pod vedením Stanislava Procházky ml. začal objevovat po celé České republice.

Od roku 2000 se stal bavičem v oblíbeném pořadu České televize Šance, kde předvedl, že umí být nejen skvělý moderátor, ale také zpěvák a tanečník.

vladimír hron manželka

Zdroj: Profimedia

Jeho sláva stoupala a o dva roky později dokonce s Jiřinou Bohdalovou moderoval Silvestrovský pořad České televize.

I v soukromí září

Následovaly další pořady jako Jsou hvězdy, které nehasnou, Hvězdy letí do století nebo Abeceda hvězd. Jeho práce mu přinesla i mnohá ocenění. Několikrát zvítězil v anketě TýTý jako osobnost televizní zábavy.

V soukromí je Vladimír potřetí šťastně ženatý s Michaelou, která je o osmnáct let mladší. Z předchozí manželství má dvě dnes už dospělé děti.

S manželkou Vladimír žije v domku za Prahou. Půvabná brunetka po boku nestárnoucího baviče, který vypadá už několik let stále stejně, doslova září a dohromady tvoří krásný pár.

Autor: Karolína Stoczková


Související články