Manželka Tomáše Berdycha se ukázala nahoře bez. Síťované punčocháče podtrhují svůdnou fotografii

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Berdychova Ester
Zdroj: Profimedia

Ester Berdych Sátorová je krásná modelka s úžasnou postavou. Není proto divu, že když může, pochlubí se na sociálních sítích nějakou svou odhalenější fotkou. Naposledy přidala snímek v síťovaných punčocháčích, kde vypadá fenomenálně.

Zatímco tenista Tomáš Berdych si užívá zaslouženého sportovního důchodu, jeho manželka Ester je stále v jednom kole.

Přesto si najde chvilku, aby se svým sledujícím pochlubila, co je u ní nového. Nedávno na Instagram přidala narozeninovou fotografii, kde byla zachycena nahoře bez. A nyní zveřejnila další snímek.

Příliš hubená?

V minulosti byla modelka několikrát osočena z toho, že její postava je až příliš hubená, a hojně se pak spekulovalo, zda netrpí poruchou příjmu potravy.

Nejčastěji se tyto názory objevovaly v diskuzi na jejím Instagramu, když tam krásná modelka přidala fotografii své postavy v plavkách.

Oděna jen do kožešiny

Ester to samozřejmě kategoricky odmítá a nebojí se ozvat. Jedné z diskutující neváhala napsat, aby si toho nastudovala více o zdravé stravě a cvičení.

Na její poslední instagramové fotce je manželka slavného tenisty jen v síťovaných punčochách a hrudník jí zakrývá jen kousek kožešiny.

Fanoušci jsou nadšeni

Zde nejsou po nějaké anorektické postavě ani stopy. Naopak. Na černobílém snímku vynikne její krásně vytvarované pozadí a část odhaleného ňadra vypadá neuvěřitelně sexy.

Snímek ocenili i její fanoušci. Pod fotografií se to jen hemží srdíčky a tleskajícíma rukama, které vyjadřují, že Ester vypadá jednoduše božsky.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram, Isport.blesk.cz,

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články