Manželka Richarda Chlada se zastává jeho kontroverzních výroků. Nechá si je prý klidně i vytetovat

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Richard Chlad a manzelka
Zdroj: Profimedia

Podnikatel a miliardář Richard Chlad se loni oženil s výrazně mladší Annou-Marií Kánskou. Někteří lidé jim štěstí přejí, samozřejmě se ale najde mnoho těch, kteří mladší partnerku považují za zlatokopku a myslí si, že páru štěstí dlouho nevydrží. Jaký na to má dvojice názor?

Dcera herečky Veroniky Kánské tvrdí, že je s označením zlatokopka smířená. Slýchá ho prý denně a rozhodně si z něj nic nedělá. „No co na to říct, zatím jsem úplně moc zlata nenakopala, tak třeba časem. To se musí pomalu našlapovat,“ směje se podle serveru Extra.

Prvním tetováním bude jeho neslušný výrok

Richard Chlad je proslulý mimo jiné svými kontroverzními výroky. Jeho žena se ho v tomto ohledu zastává. „Nikdo nesmí brát vážně, když pronese teď už svou slavnou větu, že ženská má dát chlapovi hlavně za*ukat,“ říká Kánská.

Dokonce doplnila, že jí přijde výrok natolik úderný, že by si ho klidně nechala vytetovat. Žádné tetování prý zatím nemá, když už by ale do nějakého šla, tak tahle hláška by byla rozhodně jedním z hlavních favoritů.

Žena má být v domácnosti

Ačkoli Anna-Marie se svého muže zastává, jeho výroky proti ženám společnost pobuřují. Kromě výše zmíněné hlášky totiž také prohlásil, že by měla být žena doma v kuchyni a svému muži vždy k ruce.

„Já jsem vychovaná v určitém prostředí a Richard taktéž. Toleruji, že je hlavním živitelem rodiny. I když pracuji, nevydělám si tolik jako on. Proto se samozřejmě víc starám o domácnost a teplo rodinného krbu než on. A on zase přináší víc peněz,“ vysvětlila pro slovenský magazín Plus.

Sám Richard k situaci uvedl, že jeho věty byly v rozhovoru, kde výrok uvedl, sestříhané. Zněly proto úderněji, než původně chtěl. Přesto si ale za svým názorem stojí a nehodlá na něm nic měnit.

Zdroj: Plus, Extra, YouTube

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články