Manželka Reye Korantenga ho hned při prvním setkání naštvala. Přesto 28 let tvoří stabilní pár

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
rey koranteng
Zdroj: Nextfoto

Ačkoliv jsou spolu již 28 let, zezačátku to na lásku nevypadalo. Monika totiž hned při prvním setkání Reye Korantenga zvládla naštvat. I přesto však nakonec moderátora Televizních novin sbalila.

Prvně vztek, potom láska

Někomu se líbí blondýnky, někomu brunetky, jiného zase vábí ženy štíhlé či kyprých tvarů. A pro některé muže je důležitější než vzhled to, co žena vyzařuje za energii.

„Žena musí být zajímavá. Není důležité, jak vypadá, ale co vyzařuje. Některá žena se na vás usměje a den je hezčí. A pak přijde krásná ženská a mračí se a je protivná, no tak co s ní,“ řekl Rey Koranteng pro Blesk.

Osud však na osobní preference ohled nebere, a když jsou si dva souzeni, popostrčí je k sobě, aniž by to třeba sami dotyční měli v plánu.

„Moje žena má obrovské modré pichlavé oči. A vím, že když jsem ji viděl poprvé, tak na mě vrhla takový lehce arogantní pohled, čímž mě naštvala, a řekl jsem si, že to takhle nenechám. No a jsme spolu 22 let,“ řekl Koranteng v pořadu Na baru.

Proč nenosí snubní prsten?

I po téměř třech desetiletích spolu mají manželé láskyplný vztah, ve kterém se podporují. Pozorná divačka Televizních novin si však všimla zarážejícího detailu.

Rey Koranteng neměl při vysílání nasazený snubní prstýnek, což hned vyvolalo otázky, zda spolu partneři stále jsou či zda neprožívají vztahovou krizi. Moderátor ale všechny uklidnil.

„Snubní prstýnek ve vysílání opravdu nenosím, nenosím ho ani mimo vysílání. Domluvili jsme se tak s manželkou hned po svatbě,“ vysvětlil absenci prstýnku dle Aha!.

koranteng manzelka

Zdroj: Profimedia

Není to poprvé, co musí oblíbený moderátor vyvracet fámy o nefungujícím manželství. Dokonce patří k těm, kterým se povedlo vyhrát soudní spor s bulvárem, když vysoudil omluvu a odškodné za lživé články o jeho nevěře.

Letecká vášeň

Velkou vášní Reye Korentaga je létaní. Kvůli rodině sice čas na letišti omezil, ale pilotovat kluzák umí pořád dobře.

K zájmu o letectví ho v dětství přivedl soused, válečný pilot, se kterým společně lepili papírové modely letadel a tanků. Následovaly plastové modely, rádiem řízená letadla a nakonec skutečné větroně.

S manželkou dohromady moderátor raději nelétá, protože má strach, že kdyby došlo k havárii, zůstaly by děti bez obou rodičů. Dcery se ovšem s tátou proletěly motorovým letadlem, které ale Rey nepilotoval.

Rád by se podíval i do vesmíru, ovšem ne kvůli objevování jiných světů, nýbrž trochu paradoxně kvůli planetě Zemi. Láká ho pohled na „modrou kuličku“ ztracenou ve vesmíru.

Zdroj: Aha!, Blesk, Kafe, iDNES

Autor: Dominika Jandorová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články