Manželka Petra Nárožného často do společnosti nechodí. Herec s ní žije v manželství už přes 60 let

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petr narozny
Zdroj: Profimedia

Herci Petru Nárožnému by mnoho lidí jeho 84 let netipovalo. Podle některých vypadá už 30 let stejně. Udržuje se v kondici a stále dokáže fanoušky pobavit nějakou tou veselou hláškou. Velký vliv na to, jak vypadá a jak se dokáže ve společnosti prezentovat, má i jeho žena.

S Ivou po boku se objevil herec ve společnosti naposledy poměrně nedávno. Vyrazili spolu do Divadla Lucie Bílé na představení Maminy. Podle serveru Expres dvojice vyrazila fanouškům dech, žena Nárožného je totiž obecně považována tak trochu za paní Columbovou.

Společně se venku moc neukazují, na poslední akci jim to ale slušelo, a ačkoli jsou oba už staršího věku, bylo vidět, že lásku mezi sebou mají jako dva mladí a čerstvě zamilovaní. Jak se vlastně dali dohromady a jak jim to ve vztahu klape?

60 společných let

Petr s Ivou spolu žijí v manželství už přes 60 let. Je to skoro až neuvěřitelné. Expres popsal, jak se jeden k druhému ve společnosti chovali s úctou a láskou a jak dokonale spolu vypadali. Vzpomínají si ale na to, kdy se poprvé setkali?

Svou manželku si Nárožný spojuje s Libereckým krajem. Právě tam se totiž poznali. „Vzal jsem si ji před mnoha a mnoha desítkami let, tehdy bydlela v Jablonci a tam vedly moje první cesty,“ řekl v rozhovoru pro Český rozhlas.

petr narozny manzelka

Zdroj: Profimedia

Poznal ji na diskotéce v jedné kavárně a podle svých slov si to pamatuje velmi přesně. „Byl jsem u Rangers jako konferenciér a jednou můj kamarád mě pozval na večerní účinkování do kavárny Nisa. Byl jsem tam jako host na jeho diskotéce.“

„Právě tam se objevila jedna slečna, která se mi moc líbila a přeskočila tam jiskra, jak se dneska říká,“ popsal zamilovaně v rozhovoru.

Skoro nikdo ji nezná, zato jeho filmovou ženu znají všichni

Iva je, jak prozrazuje web Dáma, aranžérkou výloh. Málokdo o ní ale ví nějaké informace a do společnosti s Petrem chodí jen výjimečně. Zato jeho hereckou kolegyni, shodou okolností také Ivu, znají fanoušci až moc dobře.

S Janžurovou si zahrál Nárožný ve filmech mnohokrát a obvykle mu dělá právě partnerku. Dalo by se tak říci, že je takovou jeho známější manželkou. Podle všeho ale jeho Iva doma nežárlí, protože dobře ví, co všechno povolání herce obnáší.

Zdroj: Český rozhlas, Dáma, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články