Manželka Justina Biebera v dětství připomínala princeznu. Podívejte se, jak nádherně vypadala

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
justin bieber
justin bieber

Americký zpěvák Justin Bieber se velice často na svých sociálních sítích rozplývá nad svou úžasnou manželkou Hailey. V období Vánoc se na jeho účtu objevil příspěvek, ve kterém je Justinova manželka baletkou. A vy se teď můžete podívat na její ladné kroky.

Justin Bieber je zpěvák a skladatel, který pochází z Kanady. V minulosti se proslavil hity, jako jsou Baby, What Do You Mean, Love Yourself nebo v remixované verzi písně Despacito. Štěstí v uměleckém světě se na Justina usmálo poté, co jeho matka nahrála na YouTube videa, ve kterých se jako mladý kluk odvázal a ukázal svůj pěvecký talent.

Video manželky si nemohl nechat pro sebe

Zpěvák na svůj instagramový účet přidal video, ve kterém jeho manželka tančí jako malá dívka na Louskáčka. K příspěvku dodal: „Pokud jste dosud nevěděli, jak je moje žena roztomilá, rozhodně to zjistíte, až ji uvidíte jako malou roztomilou dívku v tomto videu.“

Ve videu, které Justin natočil na svůj iPhone, můžeme vidět Hailey, která tančí na jevišti v roztomilých baletních špičkách. Dcera Stephena Baldwina, které bylo tehdy dvanáct let, měla v době vystoupení svůj účes ozdobený velkou růžovou mašlí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

Hailey své vystoupení sdílela i na svém osobním instagramovém účtu, na kterém má přes třicet jedna milionů sledujících. K vystoupení napsala: „Veselé Vánoce od malinkaté, dvanáctileté HB, která vystupovala jako Klára v Louskáčkovi.“

Justinova roztomilá vzpomínka byla jen jedním z videí, které tato dvojice přes svátky sdílela na sociálních sítích.

Užitečné dárky pod stromečkem

Zpěvák také spolupracuje s módní značkou Simple Gospel. Zveřejnil fotografii, na které má jeden z kousků této značky. Tričko s nápisem „Dnešek je další skvělý start” je ozdobeno roztomilou duhou.

Pár stihl před příchodem Santa Clause přidat na sociální sítě ještě několik dalších fotek. Hailey si po ránu zacvičila pilates se svým instruktorem v pohodlí domova. Po cvičení ukázala svůj rituál krásy, na kterém představila své oblíbené kosmetické produkty, které později našla i pod vánočním stromem.

Dle příspěvků si tento roztomilý pár oslavy náramně užil. My budeme jen čekat, zda se Hailey v budoucnosti pochlubí nějakou další vzpomínkou, o které nikdo z nás netuší.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články