Manžel Zuzany Belohorové se nechal ostříhat na Kanárech. Kvůli jazykové bariéře je teď dohola

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Zuzana Belohorcova
Zdroj: Nextfoto

U moderátorky Zuzany Belohorcové mají veselo. Jednou se o to postará manžel Vlasta Hájek návštěvou kadeřníka, jindy zase jejich děti. Je to prostě taková veselá rodina, kde není o legraci nouze.


Jazyková bariéra

Že není dobré nechat se stříhat někde, kde vám úplně dobře nerozumí, to už jistě Vlasta Hájek bude vědět celý život. Rodina totiž žije na Kanárských ostrovech, a tak se občas stane, že si ne úplně dobře porozumí s místními.

Nejinak tomu bylo i při návštěvě kadeřníka, kterou poté vtipně moderátorka zaznamenala ve svých stories na instagramu. Její manžel měl před návštěvou jasný plán, jak chce ostříhat, ale kadeřník mu špatně rozuměl.

„Jasně jsem mu řekl, po stranách vzít jedničkou a nahoře dvojkou, ale on to vzal jedničkou po celé hlavě, takže jsem skinhead,“ uvedl Hájek na svou obranu.

„Všichni říkají, že vypadám mladší,“ dodal dle Belohorcové vzápětí její manžel, ale ona s tím nesouhlasila.

„Zlato, já nevím, mně se to moc nezdá,“ odvětila mu na jeho snahu situaci zachránit. Bylo však očividné, že ani Hájek se necítí ve svém novém stylu moc dobře.

Naštěstí jsou to jen vlasy a ty, zejména u mužů, rychle dorůstají. Takže bude všechno zase brzy v pořádku, a rodina si tak může doma dělat diskotéku.

Taneční talent dětí

Moderátorka většinou sdílí sama sebe na různých akcích nebo ráda vyvolává rozruch svými provokativními fotografiemi. Naposledy způsobila poprask fotkou těhotenského testu.

Nyní vsadila na klasiku a sdílela video svých dětí, které tančí do rytmu hudby. Děti si očividně blbnutí velmi užívají a dcera Salma už občas udělá doslova taneční kreaci. Syn Nevio se ale nenechá sestrou zahanbit a některé kreace opakuje, ač povětšinou volí vlastní styl, který zahrnuje prvky breakdance.

„To, že je v naší rodině nejlepší tanečnice Salma, to je bez debaty. Ale věřte mi, Nevinko je také pěkný taneční ďábel,“ napsala pyšná maminka k videu.

Z videa je patrné, že dcera Salma bude po mamince a již nyní má naučené některé profesionální pohyby, které se jí budou při pózování hodit.

Zdroje: Instagram, Blesk, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články