Manžel Simony Krainové promluvil o polygamii. Na Srí Lance si užívá dovolenou rovnou se třemi ženami

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karel vagner simona krainova
Zdroj: Profimedia

Simona Krainová a její manžel si užívají dovolenou na Srí Lance. Především pánská část páru tedy tráví dovolenou s nadšením. Karel Vágner má totiž kromě své krásné manželky společnost ještě dalších dvou žen. Podle toho, co sdílí na svém Instagramu, s tím rozhodně nemá problém.

Simona Krainová, Katka Ježovicová a Beáta Baníková. Tyhle tři krásky zlepšují Vágnerovi den, a ačkoli přiznává, že ryze ženská společnost mu občas trochu leze na mozek, na druhou stranu si je vědom toho, že by mu mnoho pánů mohlo takovou dovolenou závidět.

Na Instagramu se pochlubil hned s několika příspěvky, kde s humorem popisuje, jak si užívá teplého počasí a válení se na pláži společně s manželkou a dvěma dalšími kráskami, které jsou už několik let jeho skvělými kamarádkami. Ačkoli je jasné, že ta pravá je pro něho jen jedna, on i fanoušci si neodpustí nějaký ten humor.

Něco na té polygamii asi bude

„Nevím, jestli se ze mě částečně nestává žena v této ryze ženské společnosti. Při tom všem, co si musím vyslechnout. Jinak ale na té polygamii něco být musí. Kočky si mnohokrát vystačí i samy a člověk pro sebe má v tom všem chaosu najednou trochu klidu,“ zasmál se Vágner u fotky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený K a r e l V a g n e r | S! (@karelvagner)

Na té sdílel tři krásné ženy v plavkách, mezi kterými by si jeden skoro nedokázal vybrat. Všechny navíc mají sluneční brýle, jsou si tak na první pohled poměrně podobné a jejich svůdné pózy dostávají fanoušky do kolen. Pánové bezpochyby Vágnerovi musí závidět.

Mnoho z nich to dokonce v komentářích přiznává, jiní se ale věnují spíše tématu polygamie, které Karel v příspěvku nakousl. Rozhodně si získal dostatek pozornosti na to, aby pod příspěvkem začal naskakovat jeden komentář za druhým a o zajímavou debatu není nouze.

Vypadáte podezřele spokojeně

„Nevím, jaká je ta polygamie ve vašem podání, ale vypadáte podezřele spokojeně na to, že jste od neděle nejedli,“ směje se jeden z fanoušků. Další pak s pokorou dodává: „Karle, máte u sebe tři krásné ženy, toho si važte, to nemá jen tak někdo.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený K a r e l V a g n e r | S! (@karelvagner)

Kromě fotografie přidal Vágner na Instagram také video, ve kterém všechny tři krásky na zpomaleném záběru běží po pláži a snímek působí skoro jako z profesionálního filmu. „Jednoduše boží,“ komentuje to jeden ze sledujících.

Na své dovolené se Vágner rozhodně nenudí a všechny tři ženy také vypadají velmi spokojeně. Nějaké další příspěvky pravděpodobně fanoušky čekají už brzy, je tak jasné, že mnoho z nich už žhaví klávesnice a připravuje si originální komentář.

Zdroj: Instagram 

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články