Manžel Mariky Šoposké jí vyčinil za dětskou čepičku, kterou si vzala na sebe. Zastala se jí Emma Smetana

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
marika soposka
Zdroj: Profimedia

Marika Šoposká je mladá a talentovaná herečka, kterou můžete znát hlavně ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Není to ale jediný projekt, kterému se věnuje. Hraje totiž také v divadle.

Herečka na svém Instagramu ukázala nejen sebe, ale celou svou rodinku. Vydali se společně na dovolenou a Marika ukázala, že ne vždy je na nebi slunce. I na dovolené se může počasí pokazit, ale to jim nezkazí náladu a společně trávený čas.

Herečka si ráda dělá legraci nejen ze sebe, ale i z manžela

Herečka si svého muže Petra Čecháka vzala již v roce 2013 a společně vychovávají dva syny. Ti samozřejmě na dovolené nesměli chybět, ale Marika na fotografiích neukazuje jejich obličeje. Podívat se tedy můžete na herečku, která se nechala vyfotit v dětské čepici.

„Dnům, kdy nesvítí slunce, by bylo líto, že nejsou na Instagramu. I když i ony se dají prohlásit za krásné. PS: Jeden zcela povrchní dotaz. Prý v té dětské čepičce vypadám jak dement, řekl můj muž. Vypadám?“ nadhodila Marika dotaz na fanoušky.

Následně se ozvala zpěvačka Emma Smetana: „S tvým mužem budeme polemizovat, až ukáže celý obličej. Vyřiď mu to! Nejkrásnější dementi jste,“ odpověděla, protože na snímku je z Petra vidět pouze kousek obličeje.

Marika samozřejmě neváhala a hned v následujícím postu svého muže ukázala. V ruce drží skate a vypadá to, že se chystá si zajezdit v parku. K jeho snímku napsala: „TEN, který opravdu málokdy vypadá dementně.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marika Šoposká (@marika.soposka)

Marika je známá nejen díky Ordinaci

Marice to sluší i v dětské čepičce a vůbec nevypadá špatně. Kromě selfie s manželem sdílela také snímky svých dětí a pláže, po které se procházeli. Na dovolenou odjeli na Fuerteventuru a užívají si sami sebe.

Marika se zúčastnila také poslední série taneční soutěže StarDance, kde si nejvíce sedla s Janem Cinou. Podporu ve svém manželovi měla, ale on se nerad fotografuje a celkově ukazuje na veřejnosti. Po jednom vystoupení se ale nechal přemluvit a snímek se svou ženou si nechal udělat, jak uvedl blesk.cz.

A Marika mu pak musela vyznat lásku, protože tušila, že kvůli tomu bude doma trochu dusno. „Být vedle tebe je pro mě vždycky jako obléct si to nejpohodlnější pyžamo, vlněné ponožky, svařák do ruky a sednout si ke krbu,“ snažila se vyžehlit průšvih herečka. Pro jednou se ale nic nestalo, navíc Petra můžete vidět právě na jejím Instagramu.

Zdroj: Instagram, blesk.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články