Manžel ji nejprve odmítal, ona se ale nedala. Dnes Nikol Leitgeb sdílí romantické snímky na sociálních sítích

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Nikol Leitgeb
Zdroj: Nextfoto

Se svým manželem Petrem je Nikol Leitgeb šťastná už přes tři roky. Velmi často to dokazuje i na svém instagramu, kde sdílí zamilované snímky a ukazuje, jaká jsou se dvěma syny spokojená a šťastná rodina. Nedávno například sdílela romantickou fotku, kterou dojala i některé celebrity.

„Známe se čtrnáct let, už o sobě víme delší dobu. A teď jsme si řekli, že už jsme se oťukali dost, tak to spolu zkusíme,“ citoval v roce 2020 Nikol server iDNES.

Od té doby nějaký ten pátek uplynul, z partnerů se stali manželé, a ti spolu spokojeně vychovávají dvě děti. Petr přitom Nikol původně prý dlouho odmítal.

Nedala se

„Vždy jsme se spolu jen bavili, líbil se mi, ale neměl o mě zájem. Až loni jsme se někde potkali a on chtěl jít na naší talk show 3v1. Řekla jsem mu, že tam chlapi nechodí, protože tam rozebíráme ženská témata a v podstatě na sebe všechno práskneme, ale on se objevil v Táboře. A asi, jak jsem na sebe všechno řekla, tak ho to konečně zaujalo a jsme spolu,“ vysvětlila Nikol před třemi lety Blesku.

A dnes je ráda, že se Petra nevzdala a snažila se na něho zapůsobit. Díky tomu našla muže svého života, se kterým může nyní sdílet romantické snímky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

Na poslední fotce svého muže objímá, oba se usmívají a je vidět, že jejich láska je stále stejně silná, jako když byla čerstvá. Spojuje je silné pouto, a to vnímají i sledující, kteří páru přejí do budoucna jenom to nejlepší.

Dokonalý pár

„Romantika level milion,“ okomentovala fotku herečka Eva Decastelo, která své kolegyni její lásku velmi přeje. „Přeji si, abych jednou našla to, co vy dva,“ zasnila se pod snímkem uživatelka Brabrunka.

„Vy jste úplně úžasní. Já fakt miluju váš humor,“ píše se v dalším komentáři. Jiný fanoušek zase podotýká, že láska ze snímku je doslova cítit.

Ačkoli je jasné, že jako každý normální pár i Nikol s Petrem občas mají nějakou tu výměnu názorů, v manželství jim to skvěle klape a jeden na druhého nedají dopustit.

Zdroj: Instagram, iDNES, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články